Samatya Moto Kurye

samatya kuryeSamatya Moto Kurye

    Samatya Moto Kurye kalitesini belli etmiş bir Moto Kurye firması olarak sizlere hizmet sunmaktadır. Sizlere Kurye adına tüm hizmetleri hızlı, güvenli olarak sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız köklü ve saygın bir İstanbul Kurye firmasıdır. 

   Samatya Kurye olarak sizlere Gece Kurye birimimiz ile 7/24 hizmet sunmaktayız. Firmamız her biri alanında uzman ve tecrübeli 32 Motorlu Kurye çalışanı ile sınırsız ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. Sizlerin zamanının değerini bilerek ve en doğru şekilde kullanarak hizmet sunmaktayız. Gönderileriniz gün içinde saatler diliminde teslim alınır ve adresine ulaştırılır. Bu süre gönderi seçeneğinize göre değişmektedir. Gönderinizi normal olarak belirlerseniz kayıt saati ile başlayan zamanımız mesafe ve hava koşullarına göre en fazla dört veya beş saat içinde adresine ulaştırılır. Gönderinizi Hızlı Kurye veya Acil Kurye olarak belirlerseniz bu zaman yarıya düşer.

    Samatya Kurye sizlere her zaman en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak için kendisi ile yarış halindedir. Her geçen gün hizmetimize bir yenilik getirerek sizlere en iyi hizmeti sunma çalışmasındayız. Bütün bu çalışmalarımızı sürdürürken sizlerden gelen öneri ve talepleri de dikkate almaktayız. Tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı çalışmakta ve %100 müşteri memnuniyetini kazanma çabası göstermekteyiz. 

Samatya Kurye

   Samatya Kurye olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz bir çok çeşitlilik ile beğeninize sunulmuştur. Sizlere sadece Samatya Motorlu Kurye olarak değil Arabalı Kurye, Uçak Kurye, İlaç Kurye ve Toplu Dağıtım gibi hizmetlerde sunmaktayız. Biz tüm müşterilerimize çözüm getirmek için hizmet etmeyi hedeflemiş bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İster birey olun ister firma veya holding olun bizden en kaliteli hizmeti almanız mümkündür. Bizden talep edilen tüm hizmetlerde yüksek kaliteli ve güvenli sunma hassasiyetini göstermek prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Felsefemiz herkese yüksek kaliteli hizmet sunarak %100 müşteri memnuniyeti kazanmaktır.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Samatya Acil Kurye
Samatya Akşam Kurye
Samatya Arabalı Kurye
Samatya Ekonomik Kurye
Samatya Expres Kurye
Samatya Gece Kurye
Samatya Hızlı Kurye
Samatya İlaç Kurye
Samatya Moto Kurye
Samatya Motor Kurye
Samatya Motorlu Kurye
Samatya Nöbetçi Kurye
Samatya Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]