Sinanoba Moto Kurye

Sinanoba Moto Kurye

Sinanoba Moto Kurye siz Sinanoba sakinlerinin tüm Kurye ihtiyaçlarını karşılamak için yapılandırdığımız alt kuruluşumuzdur. MBMAVRUPAKURYE olarak yıllardır İstanbul genelinde hizmet sunmaktayız. Firmamız Moto Kurye hizmetinde öncü şirketlerdendir. Zaman kavramı olmadan 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz.

Tamamı işinin ehli olan uzman kadromuz ile İstanbul Kurye hizmeti sunmaktayız. Bizler firmamızı faaliyete geçirirken sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edindik. Sizler için her zaman en kaliteli hizmet sunmak adına sürekli kendimizi geliştirerek büyümekteyiz.

Sinanoba Moto Kurye sizlere tüm gönderileriniz için yardımcı olmak adına bir çok seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekleri sizlerin ihtiyaçlarına göre belirlemekteyiz. Biz size her  hizmetiniz için yeteriz, bizi aramanız yeterlkidir.

Açılış yapacaksınız veya davetiniz var. Toplu Dağıtım hizmetimiz devreye girsin ve tüm davetiyeleriniz adresine zamanında ulaşmış olsun. Düşünün ki gönderiniz bir dosya değil de kolilerden oluşmakta ve bunu Motorlu Kurye taşıyamaz. Bununda çözümü var, hemen size Arabalı Kurye yönlendiririz. Müşteri odaklı hizmet sunduğumuz için her hususta sizlerin görüş ve önerilerinizi dikkate almaktayız.

Sinanoba Kurye

Sinanoba Kurye sizlere her konuda yardım edebilmek için her geçen gün yenilikler ile karşınıza çıkmaktadır. Dilerseniz gün içinde mesai saatlerinde ulaştırılacak gönderileriniz için dilerseniz daha kısa zaman içinde ki gönderileriniz için bize ulaşın.

Gün içi gönderilerinizde normal Kurye hizmeti talep ettiğiniz gibi daha kısa zamanda gönderebilirsiniz. Zamanınız kısıtlı ise Hızlı Kurye alep edebilirsiniz. Talep edeceğiniz Acil Kurye hizmetinde sizler için özel hizmet sunacak personelimiz görevlendirilir. Size özel hizmet sunar, sizin gönderinizi teslim alır ve adresine ulaştırır.

Hizmet seçeneklerimiz aklınızı karıştırmasın her biri sizlerin ihtiyaçlarınız için geliştirilmiştir. Farkları ile teslimat zamanları ve ücretleridir. Normal gönderilerinizde görevli personelimiz aynı istikametteki gönderileri sırası ile teslim alır.

Bu hizmeti sunarken belirli zaman geçer ve teslimatı aynı şekilde olduğundan süre geniş tutulur. Bu hizmette giderler bölüneceği için ücretlendirme daha düşük rakamlara tekabül eder. Özel hizmetlerde size özel hizmet edeceği için tüm giderler tarafınızdan karşılanır.

Daha detaylı bilgi için 05073184626 numaralı telefonumuzu aramanızı öneririz.
istanbul sinanoba acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]