Sinanoba Moto Kurye

sinanoba kuryeSinanoba Moto Kurye

  Sinanoba Moto Kurye siz Sinanoba sakinlerinin tüm Kurye ihtiyaçlarını karşılamak için yapılandırdığımız alt kuruluşumuzdur. MBMAVRUPAKURYE olarak yıllardır İstanbul genelinde hizmet sunmaktayız. Firmamız Moto Kurye hizmetinde öncü şirketlerdendir. Zaman kavramı olmadan 7/24 sizlerin hizmetinizdeyiz.

   Tamamı işinin ehli olan uzman kadromuz ile İstanbul Kurye hizmeti sunmaktayız. Bizler firmamızı faaliyete geçirirken sonsuz müşteri memnuniyetini ilke edindik. Sizler için her zaman en kaliteli hizmet sunmak adına sürekli kendimizi geliştirerek büyümekteyiz. Müşteri odaklı hizmet sunduğumuz için her hususta sizlerin görüş ve önerilerinizi dikkate almaktayız.

   Sinanoba Motorlu Kurye sizlere tüm gönderileriniz için yardımcı olmak adına bir çok seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekleri sizlerin ihtiyaçlarına göre belirlemekteyiz. Düşünün ki gönderiniz bir dosya değil de kolilerden oluşmakta ve bunu Motorlu Kurye taşıyamaz. Bununda çözümü var, hemen size Arabalı Kurye yönlendiririz. Açılışınız veya davetiniz var, davetiyelerinizi ulaştırmalısınız. Yine bizi arayın Toplu Dağıtım hizmetimiz devreye girsin ve tüm davetiyeleriniz adresine zamanında ulaşmış olsun.

Sinanoba Kurye

  Sinanoba Moto Kurye sizlere her konuda yardım edebilmek için her geçen gün yenilikler ile karşınıza çıkmaktadır. Dilerseniz gün içinde mesai saatlerinde ulaştırılacak gönderileriniz için dilerseniz daha kısa zaman içinde ki gönderileriniz için bize ulaşın. Gün içi gönderilerinizde normal Kurye hizmeti talep ettiğiniz gibi daha kısa zamanda gönderebilirsiniz. Zamanınız kısıtlı ise Hızlı Kurye talep edebilirsiniz. Talep edeceğiniz Acil Kurye hizmetinde sizler için özel hizmet sunacak personelimiz görevlendirilir. Size özel hizmet sunar, sizin gönderinizi teslim alır ve adresine ulaştırır.

   Hizmet seçeneklerimiz aklınızı karıştırmasın her biri sizlerin ihtiyaçlarınız için geliştirilmiştir. Farkları ile teslimat zamanları ve ücretleridir. Normal gönderilerinizde görevli personelimiz aynı istikametteki gönderileri sırası ile teslim alır. Bu hizmeti sunarken belirli zaman geçer ve teslimatı aynı şekilde olduğundan süre geniş tutulur. Bu hizmette giderler bölüneceği için ücretlendirme daha düşük rakamlara tekabül eder. Özel hizmetlerde size özel hizmet edeceği için tüm giderler tarafınızdan karşılanır. Daha detaylı bilgi için 05073184626 numaralı telefonumuzu aramanızı öneririz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Sinanoba Acil Kurye
Sinanoba Akşam Kurye
Sinanoba Arabalı Kurye
Sinanoba Ekonomik Kurye
Sinanoba Expres Kurye
Sinanoba Gece Kurye
Sinanoba Hızlı Kurye
Sinanoba İlaç Kurye
Sinanoba Moto Kurye
Sinanoba Motor Kurye
Sinanoba Motorlu Kurye
Sinanoba Nöbetçi Kurye
Sinanoba Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]