Şirinevler Kurye

sirinevler kurye

Şirinevler Kurye

  Şirinevler Kurye gün içerisinde yetiştirmek istediğiniz tüm gönderilerinizi dilediğiniz adrese zamanında güvenle ulaştırır. Trafikte zaman kaybınızı ortadan kaldırır ve işlerinizi hafifleterek büyümenize zamanınızı kazanca çevirmenize yardımcı olur.

  Şirinevler Kurye sizlere İstanbul genelinde hızlı şehir içi evrak taşımacılığına getirdiği yenilikler ile hizmet sunar. Firmamızdan Kurye adına tüm hizmetleri talep etmeniz mümkündür. Bizim kurum ve çalışanlarımız olarak ilkemiz kaliteli hizmet ile çözüm getirerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Sizlere hizmet sunarken teknolojinin tüm yeniliklerini takip ederek hizmetimize uyarlarız. Müşteri odaklı çalışma anlayışımızdan dolayı sizlerin tüm teklif ve önerilerinizi dikkate alırız. Bizim önceliğimiz sizsiniz. 

Şirinevler Moto Kurye

  Şirinevler Moto Kurye sizlere Motorlu Kurye çalışanlarımız ile sunduğumuz hizmet şeklidir. En çok tercih edilen Moto Kurye hizmeti ulaşıma engel olan trafik için en pratik çözümdür. Trafiğe takılamayan Motorlu Kurye arkadaşlarımız zaman kaybetmedikleri için gönderilerinizi zamanında adresine ulaştırırlar. Evraklarınızı gönderirken teslim süresine uygun olan hizmet şeklimizi tercih etmelisiniz. 

Hizmet Seçenekleri Nelerdir

 Normal Kurye

  Normal gönderileriniz sizler bize ulaştıktan sonra uzaklığına göre değişme ihtimali olsa da 4-5 saat içerisinde alım ve teslimatı gerçekleştirilir. Genelde bu zamanlardan çok daha kısa sürede hizmet tamamlansa da tüm ihtimaller değerlendirilerek bu süreler verilir. Bu hizmet şeklimizde size en yakın Kurye yönlendirilir ve istikametinde olan evrakları da toplar ve dağıtır. Toplama ve dağıtma işlemi yapılırken merkezimiz tarafından takip edilen sürelere riayet edilmesi birinci kuralımızdır.

 Acil Kurye  

  Gönderi tercihinizi Acil Kurye olarak belirtirseniz belirtilen süre 2 saat civarına kadar düşer. Bu hizmet özel bir hizmettir ücretlendirme değişir mutlaka gönderi için fiyat alınız. Bu hizmetimizde size özel hizmet için bir personelimiz görevlendirilir. Sizden teslim aldığı gönderiyi bekleme yapmadan teslimat adresine ulaştırmak için harekete geçer. İstikameti üzerinde hazır gönderi varsa teslimat saatine etki etmeyecek durumda ise alımı veya teslimatı yapılır. Belirtilen alım ve teslimat süresine kati suretle riayet edilir.

VIP Kurye

Bu hizmet extra özel bir hizmettir sadece size hizmet edilir başka hiç bir iş alınmaz. Bu hizmeti özel ve çok acil gönderileriniz de tercih ediniz. Ücretlendirmesi de teslimatı da diğer hizmetlerden çok farklıdır mutlaka bilgi alınız.

Akşam Kurye

 Akşam Kurye hizmetimiz mesai saatlerinden sonrasında saat 18:00 ile 21:00 arasında ihtiyaç duyduğunuzda sizlere hizmet sunan birimimizdir. Özel bir hizmet şekli olup Acil Kurye kategorisinde işleyiş göstermektedir. Bu hizmete ihtiyacınız olduğunda tarafınıza özel Kurye yönlendirilir ve sadece size hizmet eder. Başka her hangi bir kayıt gelmesi beklenmez gönderiniz alınır ve teslimat için intikal başlar. Hizmetiniz en kısa sürede güvenle adresine ulaştırılır.
iletisim