Şişhane Moto Kurye

Şişhane Moto Kurye

Şişhane Moto Kurye firma olarak İstanbul ilinin en köklü bir Kurye şirketi konumundayız. Bizim gücümüz sizlerden gelmektedir. Eğitimli ve uzman ekibimiz ile sizlere Arabalı Kurye, Moto Kurye, Hızlı Kurye ve Yaya Kurye hizmetleri sunmaktadır.

Sizlerin gönderilerini en kıza zaman içerisinde sizlerin belirttiği adreslere İstanbul’un trafiğine yakalanmadan zaman kaybı olmadan sizlerin belirlediği adreslere ulaştırmaktayız. Bizi ile çalışmak isteyen tüm elamanlarımız tarafımızdan özel bir eğitimden sonra sizlerin hizmetine çıkmaktadır.

Şişhane Moto Kurye olarak sizlerin hava limanlarında dahi özel kargolarınızı sizlerin adına teslim almakta ve gene imza karşılığı istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Acil Kurye ekibimiz 7/24 saat sizlerin isteği üzere acil olan ne kadar gönderiniz varsa hepsini en kıza zamanda en güvenilir bir şekilde yine imza karşılığı adreslerine ulaştırmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında yer alan dosya gönderme, davetiye dağıtımı, özel günleriniz için hediye yollama, bankaların kredi kartları ve hesap özetleri, Dergilerin dağıtımı, gazete dağıtımı yer almaktadır.

Sizler bizleri isterseniz dağıtım takip sistemi ile takip edebilir gönderiniziniz son halini görmek isteyebilirsiniz. Bizleri ister bilgisayardan isterseniz telefonlarınızdan takip edebilir evrakınızın raporunu bizlerden isteyebilirsiniz.

Şişhane Moto Kurye

Sizler için zamanınız ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Şişhane Kurye olarak bizler sizin en değerli dökümlerinizi taşıyoruz. Hizmet verirken en önemli zamanınızı sizlere geri iade ediyoruz. Sizlerin mutlu etmek bizler için çok önemli olduğundan sizlerin memnuniyeti bizim memnuniyetimiz haline geliyor.

Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için kendimiz ile yarışmaktayız. Gündemi ve ihtiyaçlarınızı yakından takip etmekteyiz. Sizden gelen her öneriye açığız. Bizden mesai saatleri dışında da hizmet almanız mümkündür.

Gece Kurye hizmetimiz ile geceleri gönderiniz için bizi arayabilirsiniz. Biz sizlere hizmeti İstanbul Kurye olarak her noktada en hızlı ve kaliteli sunmaktayız.

Biz müşterilerimizin memnuniyeti için her an kendisini geliştirerek büyüyen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için sürekli çalışma halindeyiz.

Gönderilerinizi taşımak için dış personelimiz çalışırken iç personelimizde geliştirmek için araştırma halindedir. Teknolojinin yeni getirilerini araştırarak işimize uyarlamak çalışmaları yapmaktadırlar. Her şey sizlere en iyi ve kaliteli Şişhane Moto Kurye hizmeti sunmak içindir.

Şişhane Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top