Sultanhamam Moto Kurye

Sultanhamam Moto Kurye

Sultanhamam Moto Kurye saygın ve takdir ile anılan köklü bir İstanbul Moto Kurye firmasıdır. Kurulduğu günden bu güne kadar müşteri odaklı Kurye hizmeti sunmayı benimsemiştir. Bu anlayış ile çalışan firmamız en yakın çözüm ortağınız olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Sultanhamam Moto Kurye sizlere Gece Kurye birimi ile 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Firmamızdan Moto Kurye hizmeti gibi Arabalı Kurye hizmeti de talep edebilirsiniz. Sizlere tüm gönderileriniz için hizmet etmeyi hedeflemiş olan firmamızın çalışanlarının tamamı işinde uzmandır. Size kurye adı altındaki tüm hizmetleri kaliteli olarak güven içerisinde sunmaktayız.

Firmamızda 96 tane Motorlu Kurye ve 13 tane Yaya Kurye bulunmaktadır. İstanbul içerisinde sürekli olarak hizmet veren çalışanlarımız size aralıksız kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Sizin talep etiğiniz moto kurye veya diğer hizmete göre en yakın arkadaşımız adresinize yönlendirilir.

Talebiniz Hızlı Kurye hizmeti olursa özel olarak bir arkadaşımızı yönlendiririz. Bu personelimiz size özel hizmet sunar. Gönderiniz hızla adresinden alınarak teslim adresine direk olarak intikal ederek görevini tamamlar. Bu hizmet özeldir ve ücretlendirmeside farklıdır mutlaka fiyat alınız.

Sultanhamam Moto Kurye

Sultanhamam Kurye sizlerin zamanının ne kadar değerli ve önemli olduğunun bilinci ile hizmet sunmaktadır. Tüm düşünce ve çabamız sizin trafikte kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırmaktır. Gönderilerinizi masadan masaya taşıma hizmeti sunarak işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Hizmet tamamlandığında ise sizlere telefon veya mail yolu ile haber verilmektedir. Sizin gönderilerinizde vereceğiniz adres bilgilerinin güncel olması hizmetimizi hızlandırır. Tüm gönderilerinizde iletişim için telefon numarası vermeniz karşılaşılacak sorunların çözüm sürecini hızlandıracaktır.

Sultanhamam Motorlu Kurye sizlerin gönderilerini gün içinde belli saatler dilimlerinde adresine ulaştırır. Bu süreler hava şartlarına ve mesafeye göre değişmektedir. En uzak mesafelerde kayıt bırakmanız ile başlaya süremiz dört veya beş saat içinde neticelendirilir.

Acil Kurye talep ederseniz bu süreler iki, üç saate düşmektedir. Kısa mesafelerde bu süreler daha az zamanlarda gerçekleşir. Kayıt verirken tercihinizi  doğru olarak belirlemeniz hizmetinizin kalitesini belirleyecektir.

Teslim edilmesini istediğiniz zaman göre hizmet seçeneğini tercih etmelisiniz. Sultanhamam Moto Kurye hizmet kalitesi asla değişmez, değişen tek unsur teslim süresidir.

Sultanhamam Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top