Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

tahtakale kurye

Tahtakale Kurye

Tahtakale Kurye hizmetimiz ile her ihtiyaç duyduğunuz zaman yanınızdayız. Sizlere sunduğumuz sınırsız Kurye hizmetlerimizle zamanınızı kazanca çeviriyoruz. Firmamız uzman ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunmaktadır. Sizlerin bir Moto Kurye firmasından beklentilerinizi karşılayabilecek alt yapıya sahip bir firmayız.

Firmamız İstanbul Kurye olarak İstanbul genelinde hizmet sunan köklü ve prestijli bir Kurye firmasıdır. Bizim için sunduğumuz hizmette öncelik hız ve güven olup kaliteli hizmeti önemsemekteyiz. Hizmet sunan tüm personelimiz uzun yıllardır sektöre emek vermiş alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Firma olarak müşterilerimizin bizden beklentilerini bilir ve bu doğrultuda hizmet ederiz.

Sizlerin çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıtlara mesafe ve arama sırasına göre hızla Kurye göndeririz. Normal kayıtlarınız arama saati ile başlayan süreçle 4 saat içerisinde alınır ve teslim edilir. Ağırlıklı hizmet şeklimiz Motorlu Kurye olsa da bir çok farklı hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi Hizmetler sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Tahtakale Moto Kurye

Tahtakale Moto Kurye hizmeti ile mega kentimizin ulaşımda en büyük sorunu olan trafikten kurtulmanız bizimle çok kolaydır. Sizler masanızdan kalkmadan bize ulaşarak verdiğiniz kayıtlarınız masanızdan teslim alırız ve istediğiniz adrese zamanında ulaştırırız.

Teslimat yapıldıktan sonrasın sizlere gönderinizin akıbeti hakkında bilgi veririz. Abonemiz olursanız tüm gönderilerinizi adınıza açılmış sayfada arşivleriz. Gönderi için kayıt verirken teslim zamanına göre normal olarak veya Acil Kurye olarak bildirmelisiniz.

Bu hizmetimiz özel bir hizmet olup adrese gönderilen Kurye sadece sizin için görevlendirilir. Özel hizmet olduğu için ayrıca ücretlendirilir. Mesafeye göre ortalama 2 saat içerisinde alım ve teslimatı yapılır. Yapacağınız gönderilerde ne kadar eksiksiz bilgi verirseniz hizmetiniz o kadar hızlı ve güvenli gerçekleştirilir.

Hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi almak veya abonemiz olmak isterseniz 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Tahtakale Moto Kurye 7/24 kesintisiz ve sınırsız olarak her zaman hizmetinizdedir.
istanbul tahtakale acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]