Toplu Dağıtım

Toplu Dağıtım hizmeti olup profesyonel olarak ve gün geçtikçe kendini daha da ilerletmektedir. Yenileyen bir toplu Kurye kargolama ve ulaştırma sistemidir. Bu sistemde Mbmavrupakurye dahilinde Toplu Dağıtımlarda kendini öne çıkaran kuruluşlardan biridir.

Toplu gönderim talebinde bulunduğunuz dergi, gazete, kitap, ilan, broşür davetiye vb araç gereçlerini profesyonel olarak barkodlama paketleme işlemlerinden geçirerek tahriş olma riskini ortadan kaldırıyor. Güvenilir bir şekilde adrese teslim edilerek işlemi tamamlanmış oluyor.

u sistemde Mbmavrupakurye dağıtım merkezimize gönderirsiniz. Yada biz gelerek adresinizden emanetlerinizi güvenli bir şekilde teslim alırız. Paketleme ve barkodlama yaparak gideceği adrese, gruba, gün ve zamana göre  ayrıştırırız. Herhangi bir aksi durumla karşılaşmamak garantisiyle beraber birinci sınıf hizmet ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini siz değerli müşterilerimize sunarız.

Tercihlerinizde birinci sırada olduğumuz için teşekkürler ediyoruz. Toplu dağıtım merkezimiz ekip ve ekipmanlarımız düzenli olarak denetlenmektedirler. Bahsettiğimiz gibi siz ve diğer müşterilerimize en üst seviyede saygın bir şekilde hizmet verebilmek birinci prensibimizdir.

Vermiş olduğunuz emtiaları gerek gün içerisinde gerekse adrese teslim olma esnasında arayarak kontrol etme şansınız olabildiği gibi göndermekten vazgeçtiğiniz emitalarınızı da sistemden iptalini isteyerek gönderme işlemini durdurabilirsiniz.

Toplu Dağıtım Hizmeti

Toplu dağıtımda rakiplerinin ve sınıfının birincisi olarak kabul gören Mbmavrupakurye gün geçtikçe daha iyilerine ve Toplu Dağıtım adı altında daha seri bir çalışma temposuna yükselen profesyonel ekip ve ekipmanlarla güvenilirliğinizi kazanmaya devam ediyor.

Gün geçtikçe çoğalan firmalar kendilerine özel toplu gönderi püf noktaları  geliştirmektedirler. Fatura dağıtım firmaları, paket dağıtım firmaları, kredi kartı dağıtım firmaları, zarf dağıtım şirketleri gibi kısımlara ayrılmışlardır. Genel adı toplu dağıtım olsa da hizmet şekli olarak farklı olmakla beraber getirileri ve karşılaşılan zorlukları farklılık ve önem taşır.

Fatura adreslerinde yanılma, değişme payı yok denecek kadar azdır, taşıması kolaydır. Zarf ise genelde davetiyedir, adreste yanılma yoktur taşımakta dağıtmakta kolaydır. Paket adres doğrudur ama nakil işi zordur. Yer kaplaması fazladır ve taşıma adedi az süreci uzundur. Kredi kartı önemlidir, kişiye özel olduğundan isme teslimatı şarttır. Firmamız her görevini kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir.
istanbul-toplu-dagitim-kurye-iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]