Toplu Dağıtım

Anadolu ve Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

toplu dağıtım

Toplu Dağıtım  ihtiyaçlarınız için 7/24 kesintisiz olarak alanında uzman ve işinde profesyonel kurye ekibimizle hizmetinizdeyiz.

MBM Avrupa Kurye firması olarak sunmakta olduğumuz onlarca farklı hizmetin yanı sıra, dağıtım hizmetimiz de birçok müşterimiz tarafından sevilen ve yakından takip edilen bir hizmet olarak karşımıza gelmektedir. Toplu dağıtım süreçlerinde, her çeşit toplu ya da adetsel olarak gönderiler belirtilen süre içerisinde belirtilen lokasyonda dağıtıma çıkartılmaktadır. Dağıtımlar gerek imzalı bir şekilde gerekse herhangi bir imzaya gerek kalmadan yapılabilmektedir.

Dağıtım süreçlerimiz ile, siz değerli firmaların üretmiş oldukları hizmet ve malların müşterilere tanıtılması mümkün olabilmektedir. Bu süreçte dağıtılan ürünler arasında da; afiş ve promosyon ürünleri yer alabilmektedir.

Toplu Dağıtım Hizmetinde Neler Yapılmaktadır?

 • İnsert Dağıtım Operasyonları,
 • İmzasız Dağıtım Operasyonları,
 • İmzalı Dağıtım Operasyonları,
 • Araçlı Dağıtım Operasyonları,
 • Örnek Ürün Dağıtım Operasyonları,
 • Promosyon Ürün Dağıtım Operasyonları,

Ve buna ilave siz değerli müşterilerimizden gelecek olan birçok talebe uygun dağıtım süreçleri yönetilmektedir. Dağıtım işlemlerinde sizden gelecek olan dağıtım adeti, dağıtım saat aralığı, dağıtılacak kişiler ve dağıtılacak alan gibi bilgiler alınmakta ve buna uygun dağıtım süreçleri süre gelmektedir. Sizlerde bu tür bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız, firmamıza ulaşabilir ve en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Dağıtımlar gerek motosiklet ile gerekse alanında uzman personellerimiz tarafından başarılı bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Toplu dağıtım hizmeti sektöründe normal kargo şirketleri fazlaca zayıf kalmakta ve firmanızın reklam sürecini yavaşlatmaktadır. Bu nedenle MBM Avrupa Kurye firmamız, siz değerli müşterilerimize profesyonel bir şekilde dağıtım hizmeti sunmaktadır. İstanbul’da yer alan tüm semtler, hangi yakada olduğu fark edilmeksizin başarılı bir şekilde devam etmektedir. Toplu olarak iletmek istediğiniz tüm gönderilerin, nasıl ulaştırılacağını düşünmeden firmamız ile iletişime geçerek öğrenmeniz mümkün olabilmektedir. Bu konuda detaylı bilgiler almak için firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Toplu dağıtım operasyonlarında, alanında büyük firmaların genel olarak tercih etmiş olduğu şekilde hizmetler alanında uzman personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Uygun ücret politikası ile beraber yüksek kalite prensibi ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz sağlanmaktadır.

Toplu Dağıtım Hizmeti Neden Tercih Edilmeli?

Toplu dağıtım hizmetimiz, bir tek açıdan değil birçok farklı açıdan müşterilerimize büyük avantajlar sağlamaktadır. Dağıtım işlemlerinde, gönderiler dağıtılırken oldukça büyük avantajlar siz değerli müşterilerimiz ile birlikte olmaktadır. Toplu dağıtım hizmetlerinde, genel olarak birden fazla personel ihtiyaçları, hız ve sürat, yakıt maliyetleri, zaman yönetimi gibi ekstra düşünülmesi gereken kalemler olabilmektedir. Bu kadar fazla kalemi düşünmek yerine, firmamıza yapacak olduğunuz başvuru ile birlikte; MBM Avrupa Kurye hizmetlerinde en ince ayrıntısına kadar bizlerin yapacağı organizasyonlar ile işlemleri sağlatmanız mümkün olabilmektedir.

Toplu Dağıtım ile Kargo Firmaları Arasındaki Farklar Nelerdir?

 • Toplu dağıtım hizmetleri, genel olarak bireysel müşterilere değil; kurumsal müşterilere hizmet etmektedir. Bu nedenle, dağıtım ile kargo süreçleri başlıca bu aşamada farklılıklar göstermektedir.
 • Dağıtım ve kurye firmaları olarak yüksek adetli dağıtım hizmetleri operasyonel olarak başarılı bir şekilde verilmektedir. Operasyon sürecinde yapılacak olan tüm kurgular, bunun üzerine kurulmaktadır. Aylık olarak 3, 10 ya da 500 adet gönderi toplu dağıtım gönderisi sayılmamaktadır. Genel olarak aylık 3.000’den başlayan ve sayısı milyonlara kadar uzanan gönderilere toplu dağıtım adı verilebilmektedir.
 • Toplu dağıtım ile kurye şirketleri koli türü ya da paket gönderileri olarak teslimat yapmamaktadır. Dağıtım süreçleri, kuryeler üzerinden sağlanmaktadır. Bu hizmet dolayısı ile dosya ya da kağıt türü gönderiler bu hizmet ile sağlanabilmektedir.
 • Toplu dağıtım operasyonlarında, kargo firmaları gönderileri imza karşılığında ya da kaşe karşılığında teslim etmektedir. Dağıtım firmalarında yapılan dağıtımlar ise; kanıtlı dağıtım, posta kutusu dağıtım ya da farklı dağıtım şekilleri ile hizmet sağlamaktadır.
 • Dağıtım ve kurye firmaları genel olarak bir operasyon merkezinden yönetilmektedir. Birbirinden farklı olacak şekilde aktarma noktaları ya da toplama alanları bulunmamaktadır. Genel olarak faaliyet alanlarına uygun olacak şekilde şehir içerisinde gönderi alımları yapılmakta ve tek bir operasyon merkezinden gönderiler hazırlanmakta ve sevk edilme işlemleri de sağlanmaktadır.

Toplu Dağıtım Ücretleri Nelerdir?

MBM Avrupa Kurye firmamız, sağlamış olduğu Toplu Dağıtım süreçlerinde fiyatlandırmaları birçok farklı parametreye göre sağlamaktadır. Bu nedenle bu içerik üzerinden herhangi bir fiyat vermemiz mümkün olmamaktadır. Dağıtım hizmetlerinde fiyatlandırma; gönderi adeti, gönderi türü, dağıtım operasyon türü ve kullanılacak araç sayısı ile personel sayısına göre belirlenmektedir. Firmamız sizlere sektörde en uygun fiyatları taahhüt etmekte ve en kaliteli hizmeti de aynı şekilde sizlere sunmaktadır.

toplu dağıtım iletişim

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
MBM KURYE
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim