Uçak Kurye Hizmeti

Uçak Kurye Hizmeti

Uçak Kurye Hizmeti MBMAVRUPAKURYE tarafından sizlere kolaylık kazandırmak amacı ile kurulmuş hizmet birimidir. Bu birimimiz şehir dışı acil gönderimleriniz için hizmetinizdedir. Asıl olarak işleyiş şekli alt yapımız olan Moto Kurye ile beraber çalışması ile gerçekleştirilir.

Sizler şehir dışı gönderi için çağrı merkezimize ulaştığınızda adresinize yakın Kurye personelimiz yönlendirilir. Gönderiniz adresinizden alınır ve hava limanına ulaştırılır. Burada gideceği ilimize uçak kargo ile gönderilmek üzere kargolanır.
Genel olarak uçak kargo  veya  yurt içi uçak kargo  tercihimiz olur. Gönderdiğiniz ilimize ulaştığında o ilimizdeki acentemizde görevli  Acil Kurye  olarak görevli arkadaşımız gönderinizi teslim alır. Teslim adresine hızla intikal eder. Teslimat işi tamamlanınca merkezimize bilgilendirme yapar.

Uçak Kurye Hizmeti uzaklık mesafesine göre ortalama 4-5 saat sürer. Sizlerde bunu göz önünde bulundurarak gönderinizin teslim olması gereken saatten takriben 5-6 saat öncesinde sipariş kaydınızı oluşturmalısınız. Bu işlemi siz yapmak isteseniz size zaman ve nakit kaybı daha büyük olacaktır.

Öncelikle uçak bileti> temin edeceksiniz yerinizi terk ederek hava limanına gideceksiniz. Yolculuk yapacaksınız. Teslim iline ve adresine giderek teslimat yapacak ve geri döneceksiniz ki büyük külfiyet demektir. Kargolamak isteseniz oradan adrese kim gidecek veya alıcı gelip alacak mı gibi bir çok soru işaretine maruz kalacaksınız.

Bu işlemi biz yaparsak sizin masanızdan alarak alıcının masasına kadar ileteceğiz. Ücretlendirme şeklimiz maliyetler toplamıdır. Burada hizmet veren personelimizin ücreti, teslim adresindeki Kurye ücreti ve uçak kargo fiyatları çıkarılır toplanır ve toplam ücret belirlenir.

Uçak Kurye

Göndereceğiniz Uçak Kurye yukarıda belirttiğimiz teslimat zamanı elde olmayan koşullardan (hava şartları gibi) aksayabilir ama ortalama süreç böyledir. tüm gönderileriniz tarafımızdan güvencelidir. Hizmet tamamlandığında sizlerin talebi doğrultusunda sizler telefon veya mail yardımı ile bilgilendirme raporu verilir.

Bu hizmette bizim asıl hızlandırabilme yapabileceğimiz süreç sizlerden alınarak gönderdiğiniz ilimizde uçak kargodan alan personelimizin teslim aldıktan sonra teslim adresine iletme süresidir. Uçak kargonun uçuş süresi 1-2 saat olmaktadır. Uçuş saatinden bir saat evvelinde kargo teslim edilmelidir.

İndikten sonra teslim alma süresi de tahminen 30-45 dakikadır. Buna sizlerden alınması hava limanına götürme süresi ve uçak kargodan aldıktan sonra teslim etmek için geçen zamanı eklersek 4-5 saat gibi bir zamana ulaşmaktadır.

Lütfen acil ve önemli Uçak Kurye gönderilerinizde bunu dikkate alınız. Tarafımızdan her iki ilde verilen hizmet Hızlı Kurye hizmetidir, buna göre fiyatlandırılır.
istanbul acil uçak kurye hizmeti

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]