Ümraniye Kurye

ümraniye kurye

Ümraniye Kurye hızla büyüyen mega kentimizin başlıca sorunu olan ulaştırmaya çeşitli çözümler getirmek için hizmet sunan kurumsal bir Kurye firmasıdır. Büyüyen şehrimizde artan nüfusla beraber trafik sorun olduğundan ulaşımda harcanan zaman küçümsenecek gibi değildir. Zaman en büyük sermayemiz olduğundan bu şekilde harcanmayacağını düşünen firmamız sizlere bir çok çözümler sunmaktadır. Zamanınızı geri kazandırarak büyümenize katkıda bulunmaktayız.

Ümraniye Kurye uzman kadrosu ile sınırsız ve kesintisiz olarak kurye hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Gönderilerinizi trafikte takılmayan moto kuryelerimiz hızla adresine ulaştırır. Belilediğiniz adresten alınan gönderileriniz tecih ettiğiniz hizmet süreleri içinde adresine ulaştırmaktadır. Masadan masaya taşımacılıkta zirvede olan firmamız tüm ihtiyaçlarınıza göre hizmet sunabilmektedir.

Ümraniye Kurye Hangi Hizmetleri Sunar

Ümraniye Kurye sizlere şehir içi evrak ve ufak paket taşımacılığı gibi hizmetleri sunar. Hızlı gönderimlerinizi gün içinde belirli saatler içerisinde teslim alarak adresine ulaştırır. Trafik sorunu için en çok talep gören hizmetimiz Moto Kurye hizmeti olsa da bununla kısıtlı kalmamaktadır.Ümraniye içinde olduğu gibi İstanbul genelinde ve yakın illerede hizmet sunmaktayız. Gönderinizin durumuna ve zamanına göre hizmetlerimizi sınflandırmaktayız.

Kurye firmamız sizlere en doğru ve kesin sonuç alabilmeniz için hizmetleri sınıflandırmıştır. Acil Kurye, Normal Kurye, Arabalı Kurye bunların bazıları olsada ihtiyacınıza uygun tüm hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz uzman kadromuzla sunulduğundan hızlı ve güvenli taşımacılık en çok öne çıkan özelliğimizdir. Firmamıza ulaştığınızda müşteri temsilcimize vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda gönderileriniz hızla teslim alınır ve adresine ulaştırılır. Hizmet bitiminde tarafınıza sonuç ulaştırılır.

Kesintisiz Olarak Hizmetinizdeyiz 

Ümraniye Kurye zaman kavramını ortadan kaldırmış olduğu için 7/24 hizmet talep edebilirsiniz. Firmamız mesai saatleri dışında görev yapan nöbetçi kuryelerimiz ile sizlere günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Hizmetinizin gereğince sunduğumuz hizmetlerimiz kalite standartlarımıza uygun olarak gerçekleştirilir. Her zaman için en yakın kuryemiz adrese yönlendirilir. Hizmet tercihinize göre teslimatı gerçekleştirilir.

Ümraniye Kurye müşteri odaklı hizmet sunduğundan müşteri memnuniyeti olağan sonuçtur. Müşterilerimizin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak hizmet sunmaktayız. Hizmetinizin hızlı ve güvenli olması için bilgileri eksiksiz ve doğru olarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Her hizmetimiz farklı olduğundan mutlaka fiyat alınız.

ümraniye kurye iletişim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Scroll to Top