Yakuplu Moto Kurye

Yakuplu Moto Kurye semt sakinlerine İstanbul geneli Kurye hizmeti sunmak adına kurulmuş hizmet birimimizdir. Yıllardır MBMAVRUPAKURYE olarak sizlere İstanbul Kurye hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Hizmetimizi mega kentimizin her noktasına taşımayı kendimize amaç edindik.

Her geçen gün sizlerle büyümekten onur duymaktayız. Hizmetimizi her noktaya ve herkese taşımakta kararlıyız. Yeni gelişmekte olan Yakuplu bölgemiz için 7/24 hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. Firmamız bu güne kadar her zaman güvenli ve kaliteli hizmet sunmanın tarifi imkansız hazzını sizlerle yaşamaktadır.

Bu mutluluğu bize yaşatan siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem teşkil etmektedir. Bunun için sizlerin tüm talep ve önerilerinizi dikkate almaktayız. Tüm görüşlerinizi bizim ile paylaşmaktan kaçınmayınız.

Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye birimimiz sizler için trafik sorununu aşmanız adına hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve uzman Moto Kurye adromuz her hizmetinizdedir. Sizlere her konuda yardımcı olmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Motorlu Kurye ile taşınmayacak hacimli gönderilerinizde Arabalı Kurye hizmetimiz devreye girmektedir. Biz sizler için en yakın ve pratik çözüm ortağınız olarak hizmet sunmaktayız. Zamanınızı kazanca çevirmeniz için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her geçen gün hizmetlerimize yenilikler katarak beğeninize sunmaktayız.

Yakuplu Moto Kurye sizler için hizmette sınırları zorlayarak çeşitli seçenekler sunmaktadır. Günün dilediğiniz saatinde gönderi yapmanız için mesai saatlerinden sonra Gece Kurye hizmeti sunmaktadır. Daha kısa zamanda teslimat yapmak için Acil Kurye birimimiz mevcuttur.

Açılış, kutlama, toplantı gibi özel günlerinizde davetiyelerinizi dağıtmak için Toplu Dağıtım hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ansızın ortaya çıkan rahatsızlıklarınızda gereksinim duyulan ilaçlarınızın temini için İlaç Kurye isteyebilirsiniz.

Biz sizin ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmeti sunabilecek kapasiteye sahip bir kuruluş olarak hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bize bu imkanı sunan siz müşterilerimize teşekkürü bir borç bilmekteyiz.

Abonemiz olmak, kayıt vermek ve daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

istanbul yakuplu acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]