Yaya Kurye Hizmeti

Yaya Kurye Hizmeti

Yaya Kurye Hizmeti akla gelindiği gibi sadece yakın yerlere yaya olarak  giden kuryeler değillerdir. Kendilerine özel araçlar yerine toplu taşıma araçlarını kullanarak adrese teslim işlemini gerçekleştirirler.

Genellikle banka kartları hesap ekstreleri gibi bankaların  evrak ve belgelerini dağıtan çoğunlukta da bankaların tercih ettiği Kurye tipleri Yaya Kurye’lerdir. Gönderdiğiniz gönderilerin çokluğuna fazlalığına göre genellikle bankların tercih ettiği hesaplı ve uygun bir kurye sistemidir.

Belgenizi adresinize gelip alarak güvenli bir şekilde aynı iş günü içerisinde göndermek istemiş olduğunuz adrese götürmektedir. Fakat sadece resmi evraklarla da sınırlı kalmamaktadır. Düğün, sünnet toplantı davetiyeleri, dergi ve broşür gibi  belgelerinizi yerine ulaştırır.

Hızlı Kurye tipleriyle kıyaslanacak olursa daha uygun bir ulaştırma sistemidir. Fakat şahıslarına ait hususi araçları olmadığı için biraz daha yavaş olması da söz konusu olabilir. Bu tür kuryelere günlük yaşantımızda da rastlayabileceğimiz için pek şaşırmamak gereklidir.

Genellikle Yaya Kurye Hizmeti lise öğrencileri, üniversite öğrencileri yani kendine ek gelir elde etmek isteyenlerin çalıştığı, kişi açısından mantıklı, müşteri açısından karlı ve sağlıklı bir ulaştırma tipidir .

Günümüzde yaygınlaşan ve gittikçe arttan Kurye sisteminin tercih edilmesi bizlerinde Yaya Kurye’ninde kendini ön plana çıkartmasına yardımcı olmuştur. Her geçen zaman sizin lehinize değil alehinizedir. Bu işi biz yapıyoruz siz kendinizi yormayınız.

Yaya Kurye Hizmeti

Yaya  Kurye nedir sorusunun cevabı şudur. Kendisine ait hususi bir ulaşım aracı olmaksızın gönderilerinizi mesafeye göre yürüyerek veya toplu taşıma araçlarını kullanarak gönderilerinizi adresine ulaştırmak için görevlendirdiğimiz bireylerdir.

Bunun dışında hacim ve ağırlıkta hafif olan zarf, fatura, davetiye gibi dağıtımı yapılacak ve Toplu Dağıtım diye sınıflandırdığımız hizmet şeklinde kendisine yer ve uygun pozisyon bulan deneyimli, alanında mesafe kat ederek uzmanlaşmış birim elemanımızdır.

Kendileri adres bilgisine ve görev bilgisine vakıf olmakla iş disiplinine aykırı davranışlardan kaçınan saygılı, bilgili elemanlarımızdır.

Yaya Kurye Hizmeti arayanlar Moto Kurye firmaları kadar faal evrak gönderimi veya dışarıda çözümlenmesi gereken işler olan ofislerden de mevcuttur. Genelde ise hizmet olarak sadece özel olarak dağıtım şeklini benimsemiş dağıtım firmalarının da özel tercihidir.

yaya kurye hizmeti iletişim  
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top