Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye hizmetimiz ile sizlere yetiştirmek istediğiniz tüm gönderilerinizi zamanında adresine teslimat imkanı sunuyoruz. Bizler uzun yıllardır sunduğumuz Moto Kurye hizmetimiz ile sizlere tüm evraklarınızı yetiştirerek çözümler sunmaktayız. Yenibosna civarında ve İstanbul genelinde Kurye adına tüm hizmetleri sunan firma olarak ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

Firmamız MBMAVRUPAKURYE müşteri odaklı olarak hizmet sunan sizlere zamanınızı kazanca çevirme imkanı sağlayan bir kuruluştur. Bizden temin edeceğiniz hizmet ile trafik sorunundan kurtulur ve tüm gönderilerinizi zamanında adresine yetiştirirsiniz.

Firmamız çalışanları sizlere sunduğu hizmetlerde sizlerin memnuniyet ve çıkarlarınızı düşünerek görevlerini icra etmektedirler. Çalışanlarımızın her biri alanında uzmanlaşmış ve sürekli kendilerini geliştiren kültürlü ve bilge kişilerdir.

Sizlere evrak taşımacılığında ihtiyaç duyabileceğiniz Motorlu Kurye, Arabalı Kurye ve Uçak Kurye gibi hizmetleri güvenli bir şekilde sunmaktayız. Şehir içi taşımacılıkta yoğun olarak talep aldığımız Moto Kurye hizmetimiz çeşitli şekillerde sunulmaktadır.

Yenibosna Moto Kurye

Yenibosna Moto Kurye motorlu olarak evraklarınızı adresinizden teslim alıp dilediğiniz adrese ulaştırma hizmetini ifa eden birimimizdir. Bu hizmetimizde ulaştırılmasını istediğiniz süreye göre ve gün içinde ki kayıt saatinize göre sınıflara ayrılmaktadırlar. Mesai saatleri içerisinde 08:30 ile 18:00 arasında dört saatlik zaman diliminde hizmetin gerçekleşmesi için normal hizmet talep edebilirsiniz.

Teslimat adresine ulaştırılabilme imkanına önem göstermelisiniz, kapanış saatinden dört saat önce kayıt vermeniz gereklidir. Daha kısa sürelerde teslim edilmesi için Acil Kurye veya VIP olarak hizmet talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Hizmetler sayfamıza bakabilir veya 05073184626 numaralı telefon numaramızdan bilgi alabilirsiniz.

Mesai saatleri sonrasında hizmet almak istediğinizde saat 18:00 ile 21:00 arasında Akşam Kurye için kayıt verebilirsiniz. Bu hizmet özel bir hizmettir tüm gönderiler Hızlı Kurye kategorisinde tutularak kayıt hizmetleri tamamlanır. Eğer hizmet istediğiniz saat 21:00 ile 08:30 arasında ise Gece Kurye kaydı açılır ki tüm hizmetler VIP olarak baz alınırlar ve bu hizmette özel hizmettir.

Özel olan her hizmetimiz ayrıca ücretlendirildiği için mutlaka ücret ve teslimat hakkında bilgi alınız. Soru ve sorunlarınız için ve Yenibosna Moto Kurye hakkında daha detaylı bilgi için  0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
istanbul yenibosna acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]