yenikapı kurye

Yenikapı Kurye sizlere tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak için kesintisiz olarak hizmet etmekte olup 7/24 telefon kadar yakınınızdadır.

Fatih bölgesinde sunulan Yenikapı kurye hizmetleri, MBM Avrupa Kurye hizmetleri tarafından verilmektedir. Bu hizmetlerin kapsamı; ilaç kurye, moto kurye ve express kurye gibi hizmetlerden oluşmaktadır. Marka olarak sizlere bu hizmetler hakkında detaylı bilgiler verecek ve ayrıcalıklarımızdan bahsedeceğiz. Böylece, Yenikapı moto kurye hizmetleri başta olmak üzere tüm hizmetlerin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yenikapı Moto Kurye

Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde gönderi teslimat süreleri uzayabiliyor. Bu durumu aşmak adına, Yenikapı moto kurye hizmetleri sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde gönderileriniz hem güvenli hem de hızlı bir şekilde hedef adrese iletilmektedir.

Yenikapı moto kurye hizmetleri kapsamında sunulan ayrıcalıklar şunlardır:

  • Yenikapı ekonomik kurye: Acele teslim edilmesi gerekmeyen gönderiler, daha ekonomik fiyatlarla teslim edilebilir.
  • Yenikapı ilaç kurye: Reçeteli veya reçetesiz ilaçlarınız, önceden hazırlanmak kaydıyla gece veya gündüz istediğiniz yere gönderilebilir. Böylece kullanımı zorunlu ilaçların unutulması bir sorun olmaktan çıkar.
  • Yenikapı express kurye: Eğer “Benim gönderim acil” diyorsanız, Yenikapı express kurye hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede diğer gönderilere takılmadan en hızlı biçimde evraklarınızı yollayabilirsiniz.

Yenikapı kurye hizmetleri genel olarak bu şekilde yapılandırılmıştır.

Yenikapı Acil Kurye

Acil kurye hizmetleri, zamanla yarıştığınız anda sizleri bir adım öne çıkarır. Bu hizmetin temel amacı, bölge hakkında bilgisi olan uzman kuryelerin hızlı bir şekilde ihtiyaca çözüm sunabilmesidir.

Bu nedenle MBM Avruya Kurye olarak personellerimize hep daha nasıl hızlı olmaları gerektiği konusunda eğitimler vermekteyiz. Böylece Fatih kurye hizmetleri ile İstanbul Avrupa veya Anadolu Yakası kurye hizmetleri arasında çok kısa süreli teslimat yolları oluşturulmuştur.

Yenikapı kurye hizmetlerinden faydalanmak için yapmanız gereken çok basittir. İlk olarak telefon numaralarımız üzerinden bizi aramanız ve gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir. Akabinde gönderinizi hazırlayarak kuryenin teslim alabileceği şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

Bu aşamadan sonra kuryemiz, teslim aldığı gönderiyi hedef adrese iletecektir. Yenikapı acil kurye hizmetleri dakikalar içerisinde gönderinin alınması ve 2-3 saat gibi kısa sürelerde teslim edilmesini kapsamaktadır. Bu hizmet için de bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yenikapı 7/24 Kurye

Nöbetçi kurye sistemi sayesinde, Yenikapı 7/24 kurye hizmetleri Fatih ve çevresinde tarafımızca sunulmaktadır. Böylece hesapta olmayan gönderi ihtiyaçları için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Örneğin unuttuğunuz belgelerinizi, acil evrakları, kolileri veya değerli kağıtları Yenikapı kurye hizmetleri sayesinde taşıtabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında sunulan ayrıcalıklar ise şu şekildedir:

  • Yenikapı arabalı kurye: Genel olarak motorla taşınamayacak gönderiler bu hizmet sayesinde teslim edilir. Ayrıca bu hizmetle beraber, zorlu hava koşullarında da gönderileriniz güvenle teslim edilir.

Yenikapı Kurye İletişim

Eğer Fatih bölgesi içerisinde Yenikapı kurye hizmetlerine ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazımızda bahsettiğimiz tüm hizmetler, MBM Avrupa Kurye hizmet garantisi altında sunulmaktadır. Bu nedenle hizmet öncesi ve sonrası müşteri destek hattından 7/24 yardım alabilirsiniz.

yenikapı kurye iletişim

Phone icon
Müşteri Hizmetleri
MBM KURYE
WhatsApp icon
WhatsApp İletişim