Yenikapı Moto Kurye

yenikapi kuryeYenikapı Moto Kurye

    Yenikapı Moto Kurye sizlere hızlı, güvenli olarak Kurye hizmeti sunmak için kurulmuş bir Moto Kurye firmasıdır. Firmamız köklü ve saygın bir geçmişe sahip olup İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır İstanbul geneline hizmet sunduktan sonra Yenikapı semtimizde çalışma yapma kararı aldık.

   Yenikapı Kurye hizmet birimimiz sizlere tüm gönderilerinizde çözüm getirebilecek kapasitededir. Günün her saatinde İstanbul geneline yayılmış uzman Motorlu Kurye kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Bizden talep edeceğiniz hizmet tercih ettiğiniz seçeneğe göre sıralamaya alınır. Tercihinize göre gün içinde iki saatten başlar ve beş saate kadar uzanabilir.

    Yenikapı Kurye alanında uzman olarak hizmet sunmaktadır. Sizlere sunacağımız her hizmet için kalite çıtamızı yüksek tutarız. Memnun kalmak ve çözüme ulaşmak için mutlaka ihtiyacınız olan hizmeti talep etmelisiniz. Acil Kurye hizmeti talebinizde sizlere özel hizmet sunmak için bir personelimiz görevlendirilir. Sizin hizmetinizden başka bir iş ile görevlendirilmez. Size özel hizmet sunacağı içim teslim alma ve adrese ulaştırma süresi kısalır. Normal gönderi yaparsanız istikametinde bulunan evrakları toplar ve sırası ile dağıtımını yapar. Süresi doğal olarak biraz daha uzun sürmektedir.

Yenikapı Kurye

    Yenikapı Moto Kurye sizlere tüm gönderileriniz için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Hacimli gönderileriniz için Arabalı Kurye hizmetimiz görevlendirilir. Mesai saatlerinde yetiştiremediğiniz ve geciken gönderileriniz için Gece Kurye ile hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimizdeki çok çeşitliliğin sebebi sizlerin talepleri ile doğrudan bağlantılıdır. Firmamız ilk günden bu güne kadar her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. Sizlerin her ihtiyacınıza göre bir hizmet geliştirerek beğeninize sunmaktadır.

  Yenikapı Motorlu Kurye sizlere sunduğu hizmet ile trafik sorununa çözüm getirmektedir. Bizlerden temin edeceğiniz hizmet ile zamanınızı kazanca çevirirsiniz. Biz gönderilerinizi zamanında güvenle adrese ulaştırırken siz diğer işleriniz ile ilgilenerek sonuçlandırırsınız. Unutmayınız ki biz sizin en yakın çözüm ortağınız olarak hizmet sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Yenikapı Acil Kurye
Yenikapı Akşam Kurye
Yenikapı Arabalı Kurye
Yenikapı Ekonomik Kurye
Yenikapı Expres Kurye
Yenikapı Gece Kurye
Yenikapı Hızlı Kurye
Yenikapı İlaç Kurye
Yenikapı Motor Kurye
Yenikapı Motorlu Kurye
Yenikapı Nöbetçi Kurye
Yenikapı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]