Yenisahra Moto Kurye

yenisahra kurye

Yenisahra Moto Kurye

   Yenisahra Moto Kurye sizlere tüm gönderileriniz için zaman kazandırmak adına Kurye hizmeti sunmaktadır. Biz uzman çalışma arkadaşlarımız ile İstanbul geneli tüm gönderilerinizi adresine ulaştırmaktayız. Firmamız sizlere İstanbul Kurye hizmeti sunmaktadır. İstanbul geneli tüm gönderileriniz için bizi arayabilirsiniz.

   Yenisahra Motorlu Kurye gönderileriniz için size zaman kazandırmaktadır. Bizimle iş ortaklığı yaparak trafikte kaybedeceğiniz zamanı kazanca çevirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Moto Kurye hizmetimiz gönderilerinizi adresten adrese taşımaktadır. Gönderilerinizi tercih edeceğiniz hizmet şeklimiz ile gerçekleştirmeniz mümkündür. Tercihte bulunurken gönderi durumunuzu göz önünde bulundurmalısınız. Zamanı kısıtlı gönderileriniz için Acil Kurye hizmetimizi tercih etmeniz sizin menfaatinize olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz ile gönderi durumunuzu paylaşırsanız sizlere sizleri doğru seçeneğe yönlendireceklerdir.

Yenisahra Kurye

  Yenisahra Moto Kurye hizmetlerimizin hepsi kalite olarak eşit fakat teslimat süresi ve ücretlendirme olarak fark göstermektedirler. Sunduğumuz Motorlu Kurye hizmetimiz mesafe durumuna göre alım teslim süresi beş saati bulabilmektedir. Şayet Hızlı Kurye hizmetini tercih ederseniz size özel hizmet sunmaktadır. Bu hizmetimizde sadece sizin gönderiniz taşınacağından süre iki saate kadar düşmektedir. Bu hizmet özel olduğundan ücretlendirme katlanmaktadır. Bunun sebebi ise yakıt, köprü, yol gibi maaliyetler tek gönderi olduğundan size yansıtılmaktadır. Bu maliyetler yılların tecrübe ve denenmesi sonrasında ortalama hesaplamalardır.

   Göndereceğiniz hacimli paketlerinizde sizlere yardımcı olmak için Arabalı Kurye personelimiz yönlendirilir. Bu hizmetimiz ise daha farklı ücretlendirilir. Gönderi tercihinizde mutlaka fiyatlandırmayı sorunuz. Mesai saatleri dışında sizler Gece Kurye birimimiz hizmet etmektedir. Biz firma olarak sizlerin tüm ihtiyaçlarınız için hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız köklü bir kuruluş olup hizmet anlayış ve kalitesini ispatlamıştır. 

  Gönderilerinizi daha uygun şartlarla yapmak isterseniz abonemiz olmanızı öneririz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizi arayınız. Gönderi durumunuza göre tercih edebileceğiniz aboneliklerimiz mevcuttur. Bunun için 05073184626 nolu telefonumuzdan bilgi alınız.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Yenisahra Acil Kurye
Yenisahra Akşam Kurye
Yenisahra Arabalı Kurye
Yenisahra Ekonomik Kurye
Yenisahra Expres Kurye
Yenisahra Gece Kurye
Yenisahra Hızlı Kurye
Yenisahra İlaç Kurye
Yenisahra Motor Kurye
Yenisahra Motorlu Kurye
Yenisahra Nöbetçi Kurye
Yenisahra Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]