Yeşilyurt Kurye

yeşilyurt kurye

Yeşilyurt Kurye sizlere hayatınızı kolaylaştırmak için sunduğumuz uzman Kurye hizmetidir. Sizlere sunduğumuz çeşitli hizmet seçenekleri ile hayatınıza hız kazandırarak zamanınızı kazanca çeviriyoruz. İstanbul genelinde yetiştirmek istediğiniz her gönderiniz için bizi arayınız. Yeşilyurt Kurye uzun yıllardır İstanbul Kurye olarak hizmet sunan prestijli firmamız MBMAVRUPAKURYE alt yapısıdır. Firmamız sektörde kendisini kanıtlamış bir çok konuda öncülük yapan lider kuruluşlardandır. Sizlere sunacağımız Motorlu Kurye hizmeti ile İstanbul trafiğini ve kısıtlı zamanı dert etmenize gerek kalmayacaktır.

Sunduğumuz her hizmette bizim için önceliğimiz müşterilerimizin çıkarları ve memnuniyetidir. Müşteri odaklı hizmet sunduğumuzdan %100 müşteri memnuniyeti demekte ısrar ediyoruz ve iddaalıyız. Yeşilyurt ve civarında olduğu gibi tüm şehir sınırları içerisinde bizden Moto Kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Gönderilerinizin durumuna yetişme zamanına göre tercih edebileceğiniz Motorlu Kurye seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunlar teslimat sürelerine ve sipariş saatine göre sınıflandırılır. Konu hakkında daha detaylı bilgi için Hizmetler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz müşteri temsilcimizden veya 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayarak ta bilgi edinebilirsiniz.

Yeşilyurt Moto Kurye

Yeşilyurt Moto Kurye sizlere sunduğumuz hizmetlerden sadece bir tanesi olup en çok talep edilen şeklidir. Bu hizmetimiz kendi içinde sınıflandırılarak sizlere bir çok çözüm seçeneği sunmaktadır. İhtiyacınız olan hizmet şekline göre Acil Kurye, Gece Kurye, İlaç Kurye gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimizin hepsi içerik olarak taşımacılık olsa da sunum şekli itibarı farklı özelliklere sahiptirler. Acil Kurye normal hizmetten farkı alım ve teslimatı daha hızlı olan özel bir hizmettir. Normal gönderilerde istikamet doğrultusunda evrak toplama ve dağıtma yapılır ve süre daha geniş tutulur. Acil gönderide ise süre kısa olduğundan toplama ve dağıtma yapılmaz özel personel yönlendirilir.

Gece Kurye günün bitiminden sonra saat 21:00 dan sonrası için hizmet sunan nöbetçi arkadaşlarımızın sunduğu hizmettir. Sadece size hizmet için görevlendirildiğinden özel hizmete tabidir ve ayrıca ücretlendirilir. İlaç Kurye acil durumlarda ihtiyacınız olan ilaçlarınızı sizin adınıza eczanelerden temin ederek size ulaştıran birimimizdir. Bunlar hizmetlerimizden bazıları olup sizlere tüm konularda çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Firmamız MBMAVRUPAKURYE sizlere ihtiyacınız olan tüm Kurye hizmetlerinde profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Yeşilyurt Kurye hizmeti de bunlardan birisidir. yeşilyurt kurye iletişim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

Scroll to Top