Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

yıldız kurye

Yıldız Kurye

Yıldız Kurye sizlere beldenizde ve İstanbul genelinde Kurye hizmeti sunmak için geliştirdiğimiz alt birimimizdir. Sunduğumuz tüm hizmetlerimiz firmamız güvencesinde olup prensip ve kalite olarak eş değerdedir.

Firmamız müşteri odaklı olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda memnuniyetleri ve çıkarları düşünülerek hizmet sunmaktadır. Bizler sizlerin tüm ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek için tarafımıza iletilen talepleriniz incelenerek geliştirilir ve hizmetinize sunulur.

Firmamız sizlere alışıla gelmiş olan hizmet dışında uzman ekibi ile çözüm ortaklığı sunarak bünyenizde çalışan kadrolu elemanınız gibi hizmet sunmaktadır.

Yıldız Moto Kurye

Yıldız Moto Kurye gönderilerinizi zamanında güvenle adresine ulaştırmak için masadan masaya taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bizi arayarak vermiş olduğunuz Moto Kurye kaydınız ile size en yakın ve hizmet talebinize en yakın elemanımız adresinize yönlendirilir.

Teslim alınan gönderiniz gönderi seçeneğinize göre teslimat adresine ulaştırılmak üzere adrese intikal başlar. Gönderi seçeneğinize göre alım ve teslimat süresi 2 saat veya 4 saat olarak değişim gösterir. Tercihiniz şayet normal Kurye hizmetinden yana olursa alımı ve teslimatı uzaklığa ve yoğunluğa göre 4 saat içerisinde gerçekleştirilir.

Normal değilde Acil Kurye hizmeti isterseniz, alım teslimat süresi mesafe ve koşullara göre 2 saate kadar indirilir. Burada dikkat etmeniz gereken husus süreler olduğu gibi ücretlendirmede olmalıdır. Hızlı gönderim normale nazaran kat sayısı ile belirlenmektedir.

Doğal olarak ücretlendirme nasıl belirlenir sorusu aklınıza gelecektir. Kurye hizmetinde ücretlendirme sektörde tüm firmalar tarafından kabul gören bölgelendirme sistemine dayalı olarak belirlenir. Mevcut haritamızı SEMTLER sayfamızdan incelemeniz mümkündür. Fiyatlandırma için detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca gönderilerinizdeki hacim, ağırlık, havale gibi unsurlarda fiyatların değişmesinde büyük rol oynamaktadır. Motorlu Kurye taşımasının mümkün olmadığı durumlarda tercih ederseniz Arabalı Kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı Kurye hizmetimiz normal Kurye ecretinin 5 katı ile ücretlendirilir. Abonemiz olsanız da olmasanız da farklı birimimiz olduğundan ödemesi peşinen tahsil edilir.

Dilerseniz rahatlıkla abonemiz olarak gönderilerinizi %30 varan iskontolarımızdan faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz. Abonemiz olmak için çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur. Her biri için farklı koşullar olup firmamız tarafından belirlenmektedir.

Yıldız Moto Kurye hakkında detaylı bilgi için 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
istanbul yıldız acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]