Yıldız Moto Kurye

yıldız moto kurye

Yıldız Moto Kurye hizmet birimimiz Yıldız ve civarında Kurye hizmeti talep eden kurum, firma ve bireylere hizmet için kurulmuştur. Firmamız MBMAVRUPAKURYE nin alt kuruluşu olarak faliyet göstermektedir.

Sizlere hızlı kaliteli ve güvenli Moto Kurye hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Firmamızdan Kurye adına her türlü hizmeti almanız mümkündür.

Yıldız Moto Kurye hizmetleri İstanbul Kurye firmalarından birisidir. Sektörde öncü olup hizmet kalitesi ile adından pek çok alanda bahsettirmiştir. Bizim için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazdır.

Bizlerden tüm beklentilerinizi karşılamak adına her gün gelişme kaydetmekteyiz. Hizmet sunduğumuz her müşterimizin memnuniyeti kazanmak ilk hedefimizdir. Bu hedefimize sizlerin öneri ve talepleriniz sayesinde daha hızlı ulaşacağımız için önerilerinizi beklemekteyiz.

İstanbul genelinde olduğu gibi Yıldız ilçemiz içinde sunduğumuz hizmetlerimiz eşittir. Acil gönderileriniz için Hızlı Kurye veya hacimli gönderilerinizde Arabalı Kurye talep edebilirsiniz.

Dağıtım işlerinizde Toplu Dağıtım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Anlayacağınız gibi Kurye ile alakalı tüm gereksinimlerinizde biz yanınızdayız. Bizden alacağınız her türlü kurye hizmeti güvencemiz altındadır. Sizler için uzun yıllardır İstanbul genelinde kurye adına tüm hizmetleri pröfesyonel olarak sunmaktayız. İlkemiz müşteri memnuniyetini en zirveye taşımaktır.

Yıldız Moto Kurye

Yıldız Kurye kuruluşundan bu güne kadar müşteri odaklı çalışan bir firmayız. Tüm müşterilerimiz ile özel olarak ilgilenmekteyiz. Müşterilerimize çözümler sunarak çalışma ortaklığı yapmaktayız. Sadece gönderilerini taşımakla kalmıyoruz.

Müşterilerimiz için gereken en uygun hizmeti sunmak adına çözüm üretmekteyiz. Gönderilerinin en sağlıklı ve istenildiği gibi adreslerine ulaşması için gereken hizmet şeklini önermekteyiz. Pek çok hizmet şeklimiz mevcuttur.

İlk etapta hepsinin içeriği aynı gibi görünse de hepsi farklıdır. Teslimat süreleri ve fiyatlandırmaları farklı farklıdır. Mesela Acil Kurye ile Express Kurye farklı hizmettir. Acil dediğimizde olanaklar içerisinde öncelik tanınır.

Express denildiğinde ise özel hizmet olur. Başka bir Yıldız Moto Kurye hizmeti ile birleştirilmez. Görevlendirilen personelimiz sadece o gönderinizi teslim alır ve teslim eder. Bu hizmet özel bir hizmettir. Ücretlendirmesi ve teslimat süresi farklıdır. Bunun için mutlaka gönderi seçeneğinizi bize bildiriniz.

  yıldız moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top