Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

zekeriyaköy-kurye

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye bölgenize gelmesini veya bölgenizden başka bir adrese göndermek istediğiniz tüm paket, evrak ve gönderilerinizi acil veya gün içinde alım ve teslimatını gerçekleştirmek için hizmetinizdedir.

Firmamız sizlere Kurye adı altında tüm hizmetleri hızlı, güvenli ve kaliteli olarak sunmaktadır. Firmamız kurumsal bir şirket olup kaliteli hizmet anlayışının prensipleri dahilinde firma, şirket ve kurumlara olduğu gibi bireylere de aynı kalitede hizmet sunmaktadır.

Firmamıza kolay bir şekilde ulaşarak dilediğiniz hizmeti talep edebilir ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Bizler tüm gönderilerinizi belirli saat aralıklarından belirtiğiniz adresten teslim alarak dilediğiniz adrese hızlı ve güvenle ulaştırmaktayız.

Zekeriyaköy Moto Kurye

Zekeriyaköy Moto Kurye sizlere hızlı ve sınırsız olarak güvenli Moto Kurye hizmeti sunmaktadır. Bünyemizde çalışan tüm personelimiz işinde yeteri tecrübeye sahip olup uzman olarak hizmet sunmaktadırlar.

Bizlere ulaşarak vermiş olduğunuz hizmet kaydınız işlem sırasına alınır ve talep ettiğiniz seçeneğe göre alım adresine personelimiz yönlendirilir. Normal gönderi seçeneğiniz de alım ve teslimatımız mesafe ve hava koşulları içerisinde 3-5 saat içerisinde gerçekleşmiş olur.

Şayet daha kısa sürede hizmetinizin gerçekleşmesini isterseniz, Acil Kurye talebinde bulunmanız gerekir. Bu seçeneği tercih ederseniz süre yarıya düşerken ücretlendirme iki katına çıkar. Gönderileriniz aciliyetine göre ve hacim, havale ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir.

Mesai Saatleri Dışı Hizmetler

Mesai Saatleri dışında hizmet almanızda mümkündür. Bu hizmeti talep ettiğinizde bilmeniz gereken önemli nokta özel bir hizmet olup Hızlı Kurye gibi değerlendirilir. Ücretlendirmesi normalin 2 katı olarak sizlere yansıtılır. Alım ve teslimatı normalinden daha hızlı gerçekleştirilir.

Hizmet taleplerinizde sizlere en yakın kuryemiz yönlendirilir. Gönderi seçeneğinize göre teslimat adresine direk intikal eder, veya güzergahında bulunan teslimatları sırası ile teslim eder. Tercih ettiğiniz hizmet seçeneklerinin belirlediği süre içerisinde alım ve teslimatı yapılmış olur.

Gönderileriniz Motorlu Kurye tarafından taşınamayacak ebatta ise tercih ederseniz tarafınıza Arabalı Kurye yönlendirilir. Bu hizmet normal gönderi süreleri içerisinde gerçekleştirilip ücreti 5 katı ile belirlenir.

Mesai saatleri dışı hizmetler için ücretlendirme, alım teslimat süresi, abonelik gibi detaylar hakkında bilgiyi müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.
istanbul zekeriyaköy acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]