Zeytinburnu Hızlı Kurye

Zeytinburnu Hızlı Kurye

Zeytinburnu Hızlı Kurye hizmetimiz ile dilediğiniz zaman tüm gönderileriniz için çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bizler alanında uzman olarak Kurye hizmeti sunan köklü ve kalitesini kanıtlamış bir Moto Kurye firmasıyız.

Sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Hızla büyüyen ve gelişen teknolojinin tüm getirilerini hizmetimize uyarlayarak beğeninize sunmaktayız. Önceliğimiz siz, tercihimiz sizin çıkar ve kazancınız olarak hizmet sunmaktayız.

Zeytinburnu Kurye hizmetlerimiz sizin tercih ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda olup bir çok şekilde sunmaktayız. İhtiyaç durumunuza göre Zeytinburnu Motorlu Kurye başta olarak Acil Kurye, Hızlı Kurye, Gece Kurye gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamız alt yapısı sağlam olduğundan tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kabiliyete sahiptir. Sunduğumuz tüm hizmetler kalite olarak üst seviyede ve sonsuz güvenle organize edilerek gerçekleştirilir. Çalışanlarımızın her biri alanında uzman olan sektörde yıllardır hizmet veren kalifiye elemanlardır.

Zeytinburnu Moto Kurye

Zeytinburnu Moto Kurye sunduğumuz hizmeti Motorlu Kurye olarak gerçekleştiren pilot takımımızdır. Bu arkadaşlarımız gün içerisinde mobil olarak seyir halinde olup istikametleri doğrultularında ki gönderilerin toplanması ve dağıtılmasını gerçekleştirirler. Bu hizmeti gerçekleştirirlerken sürekli merkezimiz ile irtibat halinde hareket ederler.

Çağrı merkezimize düşen kayıtların istikamet ve aciliyet durumuna göre yetkili operatörümüz tarafından yönlendirilirler. Yönlendirme esnasında teslimat süresi ve kayıt şekli baz alınarak görev taksimi yapılır. Kayıt süreleri tercih ettiğiniz hizmet şekline göre değişir.

Tercihinizi normal Kurye hizmetinden yana kullanırsanız alım teslim süresi aramanızdan sonra mesafeye ve hava şartlarına göre 4-5 saat içerisinde olur. Bu süre içerisinde görevli arkadaş o yönde olan evrakların toplanmasını ve dağıtımını gerçekleştirir.

Acil gönderiniz de süre 2 saate kadar düşürülen özel bir hizmettir. Bu hizmette yeni kayıt çıkması beklenmez aynı yönde hazır evrak varsa alınarak teslimata devam edilir.

Abonelik sizler için pek çok avantajlar sağlamaktadır. Gönderilerinizi daha ekonomik olarak gerçekleştirirsiniz. Gönderilerinizi gerçekleştirdiğiniz adresler belirli ise her gönderinizde sizlerden bilgileri istenmez.

Zeytinburnu Moto Kurye hakkında daha detaylı bilgiyi Hizmetler sayfamızdan öğrenmeniz mümkündür. Dilerseniz müşteri temsilcilerimizden veya 05073184626 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.
istanbul zeytinburnu hizli moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]