Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

zincirlikuyu kurye

Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Kurye sizlere sunduğumuz Moto Kurye hizmetlerinden bir birim olup hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına kurulmuş olan bir alt yapımızdır. Zincirlikuyu mega kentimiz İstanbul’un merkezi bölgelerinin başında gelmektedir. Kurye talebinin de yoğun olduğu bölgelerdendir.

Bundan dolayı bizler de bu bölgemiz için bir birim oluşturma gereğini kendimizde zorunluluğunu hissettik ve hayata geçirdik. Firmamız MBMAVRUPAKURYE uzun yıllardır İstanbul genelinde Kurye hizmeti sunan köklü ve hizmet alanında öncü bir firma olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Tümü alanında uzman ve işinin ehli olan kadromuz ile sizlere %100 müşteri memnuniyetini hedefledik. Takım arkadaşlarımızla kesintisiz güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Firma ve çalışanlarımız olarak önceliğimiz müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaktayız.

Zincirlikuyu Kurye

Bizden beklentilerinizi eksiksiz hatta fazlası ile gerçekleştirmek için sürekli kendimiz ile yarış içerisindeyiz. MBMAVRUPAKURYE olarak sizlere Kurye adı altında tüm hizmetleri sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Sunmuş olduğumuz hizmet seçenekleri hakkında bilgiyi hizmetler sayfamızdan edinmeniz mümkündür.

Zincirlikuyu ortada olduğundan normal olarak her bölge için hizmet veren birimlerimizin çalışanlarının sıklıkla uğrak noktasıdır. Genelde tüm takas işlemlerimizin hemen hemen hepsi bu bölgede gerçekleşir.

İstanbul’da hizmet sunan tüm Motorlu Kurye olarak çalışanlarının uğrak yeridir. Hemen hemen gün her saatinde köprü altında bir çok Motorlu Kurye görme ihtimaliniz yüksektir. Her biri farklı firmalar adına hizmet verse de ortak buluşma alanlarından birisi Zincirlikuyu olup bir nevi toplanma noktasıdır.

Bundan dolayı burada hizmet verenler her zaman bir iki gömlek üstün olmalıdır. Biz üstünlük olarak sunduğumuz hizmette müşteri odaklı çalışmamız olduğundan müşteri memnuniyeti olarak beyan ediyoruz.

Zincirlikuyu Moto Kurye

Zincirlikuyu Moto Kurye hizmeti sunan sayısız firma olsa da sizin tüm isteklerinizi yerine getirme imkanına sahip olmayabilirler. Biz sizlere sadece Moto Kurye hizmeti sunmuyoruz. Hizmet yoğunlumuzu Motorlu Kurye personelimiz gerçekleştirmektedir. Uzman hizmet anlayışımızla Uçak Kurye, Arabalı Kurye, Toplu Dağıtım gibi hizmetlerimizden de faydalanmanız mümkündür.

Hizmetlerimizden faydalanmak veya bilgi almak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Abonemiz olabilir ve daha ekonomik gönderi yapabilirsiniz. Abonelerimiz bazı ayrıcalıklara sahip olurlar, farklı kampanyalarımızdan faydalanabilirler.

Abonelik çeşitli olup gönderi sayınıza ve sıklığına göre sınıflandırılır. Haftada 2-3 adet gibi az olanlar nakit abonemiz olabilir ve her ödemeyi nakit olarak peşin yaparlar. Pullu abonelerimiz haftalık 5-10 adet gönderi yapanlar faydalanır. Cari abonelerimiz ise günde 3 ve fazla gönderi yapanlardır ve bunlar ayın ortasında ve sonunda ödeme yaparlar.

Sunduğumuz hizmet hakkında daha detaylı bilgi için 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
istanbul zincirlikuyu acil moto kurye iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]