Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

ziverbey kurye

Ziverbey Kurye

Ziverbey Kurye hızlı güvenli ve kaliteli Kurye hizmeti anlayışı ile faaliyet gösteren bir Moto Kurye firmasıdır. Firmamız Ziverbey’ de ve İstanbul genelinde kapsamlı olarak hizmet sunan köklü ve prestijli bir şirkettir. Uzman ve deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sunmaktayız.

Firmamız İstanbul içerisinde ve çevresinde gönderilerinizi zamanında güvenle adresine ulaştırmaktadır. Zaman çalan yoğun trafiğe Moto Kurye hizmeti ile çözüm getirmekteyiz. Sunduğumuz evrak taşımacılığında hizmet şeklimiz adresten adrese ulaştırmaktır.

Böylece siz ne gönderisinizin yetişmesinin tasasını yaşarsınız nede işlerinizi bölmek zorunda kalırsınız. Bize ulaşıp verdiğiniz kayıtla beraber en yakın Motorlu Kurye personelimiz adresinize yönlendirilir. Gönderi şeklinize göre teslim aldığı gönderinizi belirli saatler içerisinde adresine ulaştırır.

Hizmet şekillerimiz kendi aralarında teslimat süresine göre sınıflara ayrılır. Gönderilerinizin adresine ulaştırılması gereken zamana göre uygun olan hizmeti tercih edersiniz. Gönderi seçeneklerdeki hizmet kalitemiz aynı olur sadece teslimat süresi ve ücretlendirme değişkenlik gösterir.

Daha detaylı bilgi için Hizmetler sayfamızı ziyaret edebilir veya müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Ziverbey Moto Kurye

Ziverbey Moto Kurye sizlere trafik engelinden kurtulmanız için Moto Kurye hizmeti sunan birimimizdir. Firmamız her ihtiyacınıza çözüm sunabilmek için Kurye başlığı altındaki tüm hizmetleri sunmaktadır.

En çok talep edilen hizmet ise ilk akla gelen Motorlu Kurye hizmetidir. Bunun bilincinde olan firmamız bu hizmete ayrıcalık göstermekte ve geliştirmektedir.

Yoğun taleple karşılaştığı zaman o bölgeyi güçlendirmek adına derhal harekete geçer. Geçici çözüm olarak ise yakın semtlerden takviye alarak zaman kazanmaktadır. Yoğun talep alan Kadıköy Kurye hizmetimizin yardımına genelde Üsküdar Kurye ve Ziverbey Kurye yardımcı olmaktadır.

Bu yoğun talep sürekli olur ise o bölgenin çalışan sayısını artırma yolunda çalışmalar yapılır. Firma olarak ilkemiz %100 müşteri memnuniyeti olduğundan gerekeni yapmak tartışılmaz şartımızdır.

Abonelik ve Ücretlendirme

Tüm gönderilerinizi bizim aracılığımız ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunu düşündüğünüz zaman abonemiz olarak gönderilerinizi daha ekonomik olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Aboneliklerimiz nakit, pullu ve cari olarak kendi aralarında gönderi durumunuza göre değerlendirilir.

Tüm seçeneklerimiz de adınıza belirlenmiş iskonto hakkına sahip olursunuz. Abonelik ve ücretlendirme ve diğer konular hakkında detaylı bilgi için 0507 318 46 26 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
istanbul ziverbey acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]