Arabalı Kurye

Arabalı Kurye sizlere kolaylık sağlamak için firmamız tarafından geliştirilmiş bir Kurye hizmetidir. Bu hizmetimiz Motorlu Kurye tarafından taşınma olasılığı olmayan hacimli gönderileriniz de tercih edebileceğiniz hizmettir.

İşleyiş olarak normal Moto Kurye hizmeti gibi işlemekte fakat tek kayıt alabilmektedir. Tek kayıt için görevlendirildiği için özel hizmet statüsünde olur.

Arabalı Kurye talebi ile adresinize yönlendirilen aracımız gönderinizi teslim alır ve teslim adresine intikal eder. Bu hizmetimizde acil veya hızlı seçeneği mevcut değildir. Hava ve trafik durumuna göre en hızlı şekilde hizmetiniz gerçekleştirilir.

Bu hizmetimizde alım ve teslimat süreci mesafe ve duruma göre 4-5 saat içerisinde tamamlanmaya gayret gösterilir. Ücretlendirme şeklide maliyeti farklı olduğundan yüksek olacaktır.

Bu hizmetimiz nakliye hizmeti değildir, sadece Kurye taşımacılığı ile bağlantılıdır. Firmanıza ait koli veya hacimli gönderileriniz için taleplerinde kullanmanız daha uygun olacaktır. Talebiniz doğrultusunda firmamızın bünyesinde görev yapan panelvan araçlar ile hizmetiniz gerçekleştirir.

Bu hizmetimiz araba ile yapıldığından trafikten kurtulma imkanı olmadığından teslimat süresi uzun olacaktır. Bu hizmetimizin ödemeleri abonemiz olsanız da peşinen tahsil edilmektedir.

Arabalı Kurye Hizmeti

Firmamız siz müşterilerinin her türlü ihtiyacını düşünerek gerekli olduğu zamanda çözüm sunmak için sizlere İstanbul içinde arabalı olarak ta hizmet sunmaktadır. Motorlu Kurye personelimizin taşıyamayacağı ebattaki gönderiler için tarafımızdan adresinize arabalarımız yönlendirilir. Genelde kango tipi olan araçlarımız taşıma hizmetinizi gerçekleştirir.

Arabalı Kurye hizmetimiz Moto Kurye hizmetimizden bir takım teknik farklılıklara sahiptir. Bunlar alım ve teslimat süresi ve ücretlendirme gibi ayrıntılardır. Hizmet talep etmeden mutlaka ön bilgiyi almalısınız. Arabalı Kurye hizmetimizin ödemesi peşinen nakit olarak tahsil edilir.

Gönderileri hizmetiniz normal bir şekilde seyredeceğinden dolayı alımı ve teslimatı Moto Kurye hizmetinden daha uzun bir sürede gerçekleşecektir. Bu hizmeti talep ederken bu süre faktörünü göz önünde bulundurmanızı önemle belirtiyoruz. Bu hizmeti sunan görevli personelimiz malum olan trafik şartlarından etkilenecektir. Bu etkeni önemle bildiriyoruz.

Bu hizmetimizin ücretlendirmesi ise normal Kurye hizmetimizin beş katı ile ücretlendirilir. Normal koşullarda ve mesafelerde alım ve teslimatı ise beş veya altı saat içerisinde gerçekleştirilir. Arabalı Kurye Hizmeti bizim işimiz.
istanbul-arabalı-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]