İletişim

İletişim sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamızda sizlere öyle derin derin veya kapsamlı anlatabilecek bir şeyimiz yok. Bizimle İletişim kurarak tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bu sayfamızı daha ziyade abonemiz olmaksızın bizden peyderper hizmet alan veya ilk kez hizmet almak sizi bizi tercih eden müşterilerimiz bizlere ulaşmak için ziyaret ederler. Buradan bizle İletişim kurarsınız. Dilerseniz abonemiz olarak bizden hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Bundan ötürü aslında bu sayfamızda bize ulaşabileceğiniz telefon ve mail adresimizi yazıp çıkmamız gerekirken bizler sizlere her konuda olduğu gibi bu konuda da teferruatlı aydınlatmayı tercih ettik. Bu sayfamızda ve sitemizin kısmı yerlerinde olan telefonlarımızdan veya mail adresimizden bize ulaşmanız çok kolay olduğu gibi sizlerin kısmı yoğunlukta ulaşamamanız halinde bizlerden dönüş sağlanır.

Bizim sizlere sunduğumuz hizmet genel olarak Kurye diyerek adlandırılmaktadır. Geniş olarak baktığımız da Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye gibi seçeneklere ayrılmaktadır.

Hizmet şekillerimiz ise Acil Kurye, Hızlı Kurye Gece, Kurye gibi şekillendiririz. Bu hizmetleri bizden almanız için bizlerle iletişim halinde olmanız yeter. Bizlerle iletişime geçerek gerek hizmetlerimiz gerek firmamız gerekse de aboneliklerimiz hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Buradan olduğu gibi kurye çağır sayfamızdan bilgilerinizi girerek de bizlerle iletişime geçebilir hizmet talep edebilirsiniz.

Bizler sizler için zaman içindeki mesai saatleri kavramını kaldırarak bizlere 24 saat ulaşabilme imkanı sağlamaktayız. Gerek çağrı merkezimizin 0212 477 0 826 nolu telefonundan gerekse de gsm hattımız olan 0507 318 4 626 nolu numaramızdan bizlere ulaşmanız mümkündür. Bizlere her an ulaşabilmeniz açısından telefonlarımızı kaydetmenizi öneririz.
kartvizit

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]