Hakkımızda

Sizlere Hakkımızda bir açıklama gereksinimi duyduğumuzdan merak edebileceğiniz bazı sorularınıza kısaca cevap vermek istedik. MBMAVRUPAKURYE İstanbul geneli Kurye hizmeti sunan köklü bir Moto Kurye firmasıdır. Bünyesinde 23 tane alanında uzman Motorlu Kurye çalışanı ile üst düzey kalite standartlarına sahip bir kuruluştur.

Kendi sınırlarında geliştirdiği çalışma prensiplerimizden asla taviz vermeyiz. Sevgi ve saygının perçinlediği dayanışma ile bütünleşen mesai programında müşterilerine karşı saygılı dürüst davranış çizgisinde ilerleriz. Müşterilerimizin bizim için önemini hissettirme bilincinde olmaları meziyetini sergileriz. İş ahlakımızı ortaya koymaktaki hünerimizi hizmet kalitemizde de göstermekte uzman bir kadroya sahibiz.

Bizler sizlerin her an itibarı ile telefonun diğer ucundaki çözüm ortağınız olmakla beraber hizmet sınırlarımızı ve kalitemizi her geçen gün artırmakta ve sizlere en üst seviye hizmet sunmaktayız. Firmamızdan Kurye adına her türlü hizmeti temin edebilirsiniz. 7/24 çalışma saatlerimizle hizmette zaman kavramını ortadan kaldırarak sizlerin memnuniyet sınırlarınızı zorlamaktan gururluyuz.

Gece Kurye, İlaç Kurye, Uçak Kurye, Arabalı Kurye gibi hizmet sınıflarımızla sizlere çeşitli çözümler sunmaktayız. Teknolojinin tüm getirilerini kullanmakta geri kalmadan hizmet kalitemizi artırmak, sizlerin öneri ve taleplerinizi dikkate alarak bu yönde çalışmalar yapmak bizleri hizmet konusunda geliştirmektedir.

Çağrı merkezimizi arayarak vermiş olduğunuz hizmet siparişimiz ilk andan itibaren hizmet bitinceye kadar kontrol takiple sürdürülür. Teslimattan sonra sizlere malumat vermekle bitmektedir. Sizleri mega kentin yoğun trafiğinden kurtararak işlerinizin hızlanmasını sağlamak olan hizmetimiz sayesinde uzak mesafeler yakın kaybedeceğiniz zamanınız sizin olur.

Abonemiz Olun

Abonemiz olun gönderi maliyetlerinizi düşürün ve farklı avantajlarımızdan faydalanın. Aboneliklerimiz gönderi durumunuza göre değişir, nakit abone, pullu abone, cari abone gibi seçeneklerimiz gönderi durumunuza uygun olana göre değerlendirilir, ücretlendirme ise genelde aynı imkanlardadır.

Talep ettiğiniz hizmet şekline göre Hızlı Kurye, Acil Kurye gibi ayrıştırılır ve duruma göre personel yönlendirilir. Hizmet kalitesi değişmez ama zaman ve ücret değişir. Ücretlendirme hizmet maliyeti ile aynı oranda hesaplanır. Yönlendirilen her personelimiz bizim adımıza geldiğinden gönderileriniz bizim güvencemizdedir.

Her geçen gün genişleyen hizmet ağımızla sizlerin memnuniyeti için çalışmaktan mutluluk duymaktayız ve bu mutluluk bizdeki hizmet aşkını tetiklediğinden çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir, buda sizlere daha kaliteli hizmet olarak dönmektedir. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek bizi mutlu edecektir.

Hakkımızda anlatabileceğimiz kısmen bu kadar olup fazlasını çalışma ortaklığımızda sizler keşfedeceksiniz. Abonemiz Olun farkı yaşayın
istanbul acil moto kurye hakkimizda

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]