MBMAVRUPAKURYE

Hakkımızda

HAKKIMIZDA BUNLARI BİLMENİZ GEREKİR

Size hakkımızda kısaca bilgi vermek gerekirse 2009 yılında İstanbul geneline özel kurye hizmeti ile çıktığımız bu yolda MBM Avrupa Kurye olarak daima kalitemizden söz ettirdik.
Taşıma ve nakliye sektöründe zamanla ortaya çıkan güvensizlik özellikle özel kuryeler için İstanbul genelinde ciddi bir arayışa sebep oldu. Bu süreçte firma olarak insanların özel gönderilerini en güvenilir şekilde istenilen adrese ulaştırmalarını hedefledik. Tabi işimizin öncelikle güven temelli bir yapıya sahip olduğunun bilincinde olarak hareket ettik. Taşıdığımız her paket ve gönderinin bize emanet edildiğini bilerek ve her ne koşulda olursa olsun özenle taşıyarak bugüne geldik.

Hakkımızda bunları bilmeniz gerekir; İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası kuryelik hizmetleri için öncelikle aranan ilk firmalardan birisi olmamız ve en çok tercih edilen özel kurye şirketi olmamız ayrıcalığımızdır. Bu ayrıcalığımızı daima sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına ve işine sahip çıkan personelimize borçluyuz. “Emanetiniz emanetimizdir” ilkesiyle yola çıkar ve aynı özveri ile teslime kadar işimizin takibinde oluruz. Bu özelliğimiz ile kurye hizmeti için kalıcı iş ortaklıkları kazanmakta ve uzun soluklu çalışmalarda yer almaktayız.

Bu sebeple bizi tercih eden ve özel bütün gönderilerini bize emanet eden müşterilerimize; bizimle tanışacak yeni müşterilerimize de güçlü referans olarak müşteri portföyümüzde yer almalarından dolayı ayrıca şükranlarımızı sunarız. Kaliteden ödün vermeden yolları aşındırmaya ve en özel gönderilerinizi her zaman en hızlı ve güvenilir şekilde iletmeye devam edeceğiz.

En güvenilir taşıma hizmetini sunmak amacı ile çıktığımız bu yolda bugün geldiğimiz noktada özel kurye hizmetinde adımızı kanıtlamayı başardık. İstanbul genelinde özellikle Avrupa yakasında; kişisel ya da kurumsal bütün gönderilerde ilk tercih edilen kurye firması olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Özel kurye hizmeti kapsamında; motorlu kurye, araçlı kurye, arabalı kurye, VIP kurye, express kurye, acil ve hızlı kurye gibi bir çok hizmetimiz ile her kesime hitap etmekteyiz.

İstanbul genelinde hizmetleri ile ön plana çıkan kurye firmamız, öncelikle Marmara bölgesi sonrasında ise Türkiye genelinde geniş araç filosu ile kurye hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kurumsal kurye şirketi olarak tüm Türkiye’de aktif şekilde faaliyetlerini sürdüren ve en çok tercih edilen kurye firmaları arasında ilk sırada yer almak başlıca hedefimizdir. Yerel bütün firmaların önünde Türkiye’ye hitap eden bir marka haline gelmek ilk hedefimizdir.
Hakkımızda anlatacaklarımız bununla kısıtlanamazsada başlıca bunları söyleyebiliriz.

hakkımızda ileişim

0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Kilometre Hizmet
0 +
Taşınan Paket
Scroll to Top