Hasapaşa Moto Kurye

Hasanpaşa Moto Kurye

Hasanpaşa Moto Kurye uzun yıllardır Kurye sektöründe adını başarıyla duyurmuş bir firmadır. Herkesin bildiği gibi iş yerlerinde birçok dosya vardır. Bu dosyalar bazen alınan işle alakalıdır, bazen şirketle alakalı dökümleri bulundurur. İş yerinizle ilgili özel bilgileri her çalışanla paylaşmak bazen sorunlar yaratabiliyor.

Motorlu Kurye olarak hizmet eden bireylerimiz sizin için her yere istediğiniz gibi ulaşım yapmanızı sağlarlar. Yoğun işlerinizde yetiştirilemeyecek evrak ve ya dosyalarınızı tam zamanında ulaştırılmasına ön ayak olurlar.

Hasanpaşa Moto Kurye hızlı hizmet anlayışı ile tanınan MBMAVRUPAKURYE şirketimizin alt kuruluşu olan bir firmadır. İstediğiniz zamanda ulaştırılması için Hızlı Kurye hizmeti her zaman ilk seçenek olmuştur. Büyük şehirlerde her zaman yoğun işlerden evraklarla uğraşamayan ve güvendiği bir elamanı olmayan şirketler her zaman Motor Kurye hizmetini ilk planda tutmuştur.

Var olan işlerinizi tamamlamak ya da yarım bırakmamak için tercihiniz her zaman Acil Kurye olmalıdır. Gelişen dünya düzeniyle birlikte hayatımıza sıkı bir giriş yapan Moto Kurye firmaları hizmetlerinde her zaman güvenilecek bir dostunuz olmuştur.

Hasanpaşa Moto Kurye

Expres Kurye hizmeti yoğun iş zamanlarında evrak ve ya dosyalarını yetiştiremeyen iş yerlerinin zamanlarından tasarruf etmesini sağlayan bir hizmettir. Hasanpaşa Kurye ile vereceğiniz siparişten hemen sonra adrese ulaşır ve gönderiyi aldıktan sonra, en kısa sürede teslim edileceği adrese teslim ederek işini tamamlar.

İşin teslim edildiğine dair kişiye bilgi verilerek hizmet tamamlanır. Böylelikle kuryeniz görevini tamamlamış olur. Karşılıklı güven için her zaman yer ve saat bildirerek işlem yapılması zorunludur.

Hasanpaşa semtimiz Kadıköy belediyesine bağlı olup bir Kadıköy’e geçiş için köprü durumundadır. Mevki olarak Ziverbey, Acıbadem, Kızıltoprak ve Kadıköy’ ün ortasında kalmaktadır. Hasanpaşa denildiği anda akla ilk gelen Kadıköy evlendirme dairesidir. Aslında bir çok iş yeri ve ofis barındırdığından gönderi yoğunluğu olan bir bölgemizdir.

İstanbul Kurye sektöründe önemli bir yer teşkil eder. Sadıkoğlu plazaları gibi bir çok plaza mevcuttur. Sadıkoğlu plazalarından 5 adet plaza bulunmaktadır. Bu semtimiz içerisinde ticaret odası olduğundan gümrükçülerin de uğrak bölgesidir. Bunu tespit etmiş olan firmamız Hasanpaşa Moto Kurye bu bölgede ki hizmete önem vermiş ve geliştirmiştir.

Hasanpaşa Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top