Hasanpaşa Moto Kurye

hasanpasa kuryeHasanpaşa Moto Kurye

   Hasanpaşa Moto Kurye uzun yıllardır Kurye sektöründe adını başarıyla duyurmuş bir firmadır. Herkesin bildiği gibi iş yerlerinde birçok dosya vardır. Bu dosyalar bazen alınan işle alakalıdır, bazen şirketle alakalı dökümleri bulundurur. İş yerinizle ilgili özel bilgileri her çalışanla paylaşmak bazen sorunlar yaratabiliyor. Motorlu Kurye olarak hizmet eden bireylerimiz sizin için her yere istediğiniz gibi ulaşım yapmanızı sağlarlar. Yoğun işlerinizde yetiştirilemeyecek evrak ve ya dosyalarınızı tam zamanında ulaştırılmasına ön ayak olurlar.

   Hasanpaşa Moto Kurye hızlı hizmet anlayışı ile tanınan MBMAVRUPAKURYE şirketimizin  alt kuruluşu olan bir firmadır. İstediğiniz zamanda ulaştırılması için Hızlı Kurye hizmeti her zaman ilk seçenek olmuştur. Büyük şehirlerde her zaman yoğun işlerden evraklarla uğraşamayan ve güvendiği bir elamanı olmayan şirketler her zaman Motor Kurye hizmetini ilk planda tutmuştur. Var olan işlerinizi tamamlamak ya da yarım bırakmamak için tercihiniz her zaman Acil Kurye olmalıdır. Gelişen dünya düzeniyle birlikte hayatımıza sıkı bir giriş yapan Moto Kurye firmaları hizmetlerinde her zaman güvenilecek bir dostunuz olmuştur.

   Hasanpaşa Kurye

   Expres Kurye hizmeti yoğun iş zamanlarında evrak ve ya dosyalarını yetiştiremeyen iş yerlerinin zamanlarından tasarruf etmesini sağlayan bir hizmettir. Hasanpaşa Motorlu Kurye ile vereceğiniz siparişten hemen sonra adrese ulaşır ve gönderiyi aldıktan sonra, en kısa sürede teslim edileceği adrese teslim ederek işini tamamlar. İşin teslim edildiğine dair kişiye bilgi verilerek hizmet tamamlanır. Böylelikle kuryeniz görevini tamamlamış olur. Karşılıklı güven için her zaman yer ve saat bildirerek işlem yapılması zorunludur.

Hasanpaşa semtimiz Kadıköy belediyesine bağlı olup bir Kadıköy’e geçiş için köprü durumundadır. Mevki olarak Ziverbey, Acıbadem, Kızıltoprak ve Kadıköy’ ün ortasında kalmaktadır. Hasanpaşa denildiği anda akla ilk gelen Kadıköy evlendirme dairesidir. Aslında bir çok iş yeri ve ofis barındırdığından gönderi yoğunluğu olan bir bölgemizdir. İstanbul Kurye sektöründe önemli bir yer teşkil eder. Sadıkoğlu plazaları gibi bir çok plaza mevcuttur. Sadıkoğlu plazalarından 5 adet plaza bulunmaktadır. Bu semtimiz içerisinde ticaret odası olduğundan gümrükçülerin de uğrak bölgesidir. Bunu tespit etmiş olan firmamız bu bölgede ki hizmete önem vermiş ve geliştirmiştir. semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Hasanpaşa Acil Kurye
Hasanpaşa Akşam Kurye
Hasanpaşa Arabalı Kurye
Hasanpaşa Ekonomik Kurye
Hasanpaşa Expres Kurye
Hasanpaşa Gece Kurye
Hasanpaşa Hızlı Kurye
Hasanpaşa İlaç Kurye
Hasanpaşa Motor Kurye
Hasanpaşa Motorlu Kurye
Hasanpaşa Nöbetçi Kurye
Hasanpaşa Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]