Kurye
Moto Kurye
Acil Kurye

ikitelli kurye

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye İkitelli sanayi bölgesi ve istanbul genelinde bireysel ve kurumsal gönderilerinizi güvenle adresine ulaştırır. Moto kuryenin en büyük avantajı trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde gönderilerinizin teslim edilmesidir.

MBMAVRUPAKURYE elemanlarımız ile tüm dosya ve evraklarınızı hızlı bir şekilde adrese teslim ediyoruz. Pasaport, ehliyet, kimlik kartı, evrak gibi önemli belgeleri moto kurye zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Bu tür belgeler özel bir şekilde paketlenir ve ambalajda kimin ismi yazıyorsa o kişiye imza karşılığında teslim edilir. Eğer alıcı adreste yoksa kesinlikle başka kimseye teslim edilmez. Kurye olarak hizmet veren personellerimiz gönderilerinizi teslim ederken son derece temkinli davranarak %100 güven sağlamaktadır.

İkitelli Moto Kurye

İkitelli Moto Kurye olarak gönderilerinizi her türlü adrese teslim ediyoruz. Takipli ya da takipsiz bir şekilde kargolarınızı firmamızdan yollayabilirsiniz. Talipli gönderim yaptığınız takdirde size bir barkod veriyoruz ve bu barkod numarasından gönderinizin durumunu internet sitemizden veya bizi telefonla arayarak öğrenebiliyorsunuz. Takipsiz gönderilerde ise takip yapamıyorsunuz.

Bazen acele bir şekilde kargo göndermeniz gerekebilir. Önemli bir evrak, hediye ya da başka bir şey yollamanız gerektiğinde hızlı kurye hizmetimiz ile en kısa sürede gönderilerinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediyoruz.

Küçük ebattaki gönderilerinizi trafik sıkıntısı yaşamamak adına motorlu araçlarımızla gönderirken büyük ebattaki ve birden fazla gönderilerinizi arabalı kurye hizmetimiz ile adrese teslim ediyoruz.

İkitelli Motorlu Kurye olarak gönderilerinizi en hızlı şekilde adrese teslim ediyoruz. Kargolarınızı en iyi şekilde paketleyerek hasar görmesini engelliyoruz. Kırılma ihtimali olan eşyalarınıza ‘kırılacak eşya’ barkodu yapıştırarak daha tedbirli davranıyoruz.

Bunların dışında firmamız ilaç gönderimi de yapmaktadır. İlaç gönderiniz varsa firmamızı arayarak ilaç kurye talep edebilirsiniz. Böylece kaç adet ilaç gönderirseniz gönderin ilaçların bozulmaması için en kısa sürede ilaç gönderilerinizi belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz.

Sadece gündüz saatlerinde değil, gece saatlerinde de gece kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi en kısa sürede adrese teslim ediyoruz. İkitelli Moto Kurye hizmetlerimizde çareler tükenmez.
istanbul-ikitelli-acil-moto-kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]