İkitelli Moto Kurye

ikitelli kuryeİkitelli Moto Kurye

     İkitelli Moto Kurye denince ilk akla gelen  ekipleriyle, hızlılığıyla akılara gelen kuryedir.Güvenil olduğu kadar güvenilirdir. Sorunsuz tam zamanında teslim hizmet vermektedir. Çalışanları bu konuda detaylı eğitim almışlardır. Personeline verilen her türlü işleri ayrım yapmadan çalışmaktadırlar.İşini ciddiyeti  ve özen gösteren personel alınır.Taşınan evrakların emaneti zevkle ve titizlikle  taşıyarak teslim ederler. İstanbul Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Nedeni İse gönderenin zamanında alınmasını sağlamaktır.  

      İkitelli Motorlu Kurye sorunsuz ,problemsiz anında hizmet verir. Teslim edilecek evrakları hızlı şekilde teslim etmektedir. Hızlı ve acil gidecek evraklar Hızlı KuryeAcil KuryeExpres Kurye seçenekleri ile saatlik uygulama imkanı sunar. Şehirler arası illere de Moto Kurye ihtiyacı olduğunda çevre bölgelere de taşımacılık yapılmaktadır. İstanbul’un uç semtlerine de ekstra fiyat uygulamaları ile gönderiler en kısa zaman içinde ulaşması sağlanır. Ağılığa ve büyüklüğüne göre farklı fiyat uygulaması yapılan firmamızda,motor kuryelerin alamayacağı büyüklükteki koli veya paketleri araçlarla göndericiye ulaşması sağlanır. Bu uygulamalarda ekstra fiyat tarifesi belirlenir.

İkitelli Kurye

     İkitelli Moto Kurye sektörü yıllar içinde büyüyerek gelişmekte, firmalar kendi aralarında rekabet ortamı yaratmıştır. Bu süreçte çoğalan firmalar arasında kalıcılık , müşteri memnuniyeti verilen hizmetlerin karşılığında alınmış ödül olmaktadır. Artan talepler karşısın yeterlilik derecesi, siparişlerin zamanında teslim olması kurye sektöründe başlıca kriterlerdendir. Eğitimli ve uzman personellerimizle bu tecrübeye ulaşmış olan firmamız özellikle motorlu kuryelerin güvenlikleri konusundaki hassasiyetini de özellikle vurgulamaktadır. Yoğun trafikte dikkat etmeleri konusunda uyarılar yapılmaktadır. En başta güvenlik ve güvenli ulaşım.

Biz sizlere sınırsız, kesintisiz, hızlı ve güvenli Kurye hizmeti sunmak adına sürekli araştırma ve çalışma içerisindeyiz. İşimiz sizin işlerinizi sağlıklı olarak takip etmek ve çözüm getirmek zamanınızı kazanca çevirmek ve memnuniyet kat sayınızı artırarak uzun yıllar beraber çalışmak. Şunun bilincindeyiz ki kimse bizim kaşımıza gözümüze bakmaz, hizmetimizle ilgilenir. Hizmetimizden memnun olmazsa bizimle yapmış olduğu ticareti nihayete erdirir ki haksızlık payı % 0 dır. Bizden beklentisi hizmet olduğundan bizde beklediği hizmeti en iyi şekilde nasıl ve daha yüksek şekilde nasıl temin edebiliriz bilme zorunluluğumuz olduğundan sürekli araştırma ve takip durumunda olduğumuzdan çalışmalarımıza ara vermeyiz. Asli vazifemiz sizin memnuniyeti olduğu gerçeğini asla unutmadık unutmayız da
semtler

                              SEMTLER

   Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

İkitelli Acil Kurye
İkitelli Akşam Kurye
İkitelli Arabalı Kurye
İkitelli Ekonomik Kurye
İkitelli Expres Kurye
İkitelli Gece Kurye
İkitelli Hızlı Kurye
İkitelli İlaç Kurye
İkitelli Motor Kurye
İkitelli Motorlu Kurye
İkitelli Nöbetçi Kurye
İkitelli Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]