86 / 100

Moto Kurye

moto kurye

Moto Kurye yoğun trafikten oluşan zaman kaybının önüne geçerek gönderilerinizi daha hızlı olarak teslimat adresine ulaştırmak için taşıma görevini motorlu olarak gerçekleştiren birimin ünvanıdır. Bu hizmeti sizlere sunan  bir çok kuruluşlar mevcuttur.

Firmamızda bun kurumlar arasında olup sizlere daha hızlı, güvenli, kaliteli bir şekilde %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak İstanbul genelinde hizmet sunan bir Kurye firmasıdır. Firmamız kuruluşundan bu güne kadar müşteri odaklı olarak müşterilerimizin görüş ve önerilerini değerlendirmek şartı ile hizmet sunmayı tercih etmiştir.

Sizlere sunduğumuz her hizmet ile pratik çözümler üretmeyi ve işinizi geliştirmenize katkıda bulunmayı hedefleyerek motorlu kurye hizmeti sunan firmamız ve çalışanlarımız sizlere her zaman en yakın çözüm ortağınız olmanın mutluluğu ile hizmet sunmaktadır.

Moto Kurye hizmetimiz İstanbul genelinde olup çeşitli olarak sunulmaktadır. Normal, acil ve vıp olarak sınıflandırılır. Aralarında ki fark ise teslimat süresi ve ücrettir. Normal gönderileriniz mesafeye göre ufak opsiyonlar olsa da teslim alıp adrese ulaştırma süresi 4 saatlik zaman zarfında gerçekleştirir.

Acil gönderilerinizde bu zaman yarı yarıya düşerek 2 saate düşürülürken ücret olarak norma ücretin 2 katı talep edilir. VIP ise özel hizmet olup hiç bir ara iş alınmadan sadece sizinişiniz yapılır ve zaman 2 saatten daha kısa süreye iner, karşılığında normal ücretin 4 katı talep edilir. Sizlere verilen süreler maxsimum süreler olup daha kısa zamanda gerçekleşme ihtimalleri vardır.

Acil Moto Kurye

Acil Moto Kurye hizmetini sıklıkla talep eden müşterilerimiz abonemiz olarak çeşitli imtiyazlara sahip olabilirler. Abonelik 3 şekilde olunur, bunlar nakit, pullu, cari olarak sınıflandırılır. Hizmet talep etme yoğunluğunuza göre bunlardan birisi belirlenir. Abonelik hakkında daha detaylı bilgi almak, abone olmak ve diğer sorularınız için 0507 318 46 26  nolu numaramızı arayabilirsiniz.

Firmamızın tüm çalışanları sektörde uzun yıllardır hizmet sunan deneyimli ve işinin ehli bireylerdir. Branşlarında uzman olarak hizmet sunmakta ve saygı sevgi çerçevesinde güler yüzlü, anlayışlı bir eda ile hizmet sunmaktadırlar. Çalışma hususunda prensipli  ve disiplinli olarak hizmet sunarken gönderilerinizi dikkatli ve tedbirli olarak teslim alır ve teslim ederler.

Tüm gönderilerinizi zamanında teslim etmek için sürekli çaba sarf ederken gereğinden fazla hassasiyet gösterirler. Çalışan tüm Moto Kurye personelimiz ne kendi hayatlarına ne de sizin gönderilerinize zarar verecek gereksiz davranışlara teşebbüste bulunmazlar. Tüm gönderilerinizi güvenle tam zamanında adresine ulaştırırlar. moto kurye iletişim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yukarı Çık

Solverwp- WordPress Theme and Plugin