84 / 100

Normal Kurye

Normal kurye hizmeti İstanbul’da en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Can kurtarıcı nitelikte olan bu hizmet bir yerden başka bir yere acil gitmesi gereken evrakları ve paketleri en kısa sürede yerine ulaştırır.  İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında hizmet veren firmamız en güvenilir ve hızlı şekilde paketlerinizi istediğiniz yere teslim etmeyi amaçlamaktadır. Hizmet verdiğimiz ilk günden beri güvenilirlik, hız ve kalitenin tek adresi olmaktan gurur duyuyoruz. Sizler için  sunduğumuz kurye hizmeti veren firmaların belgeleri ve paketleri sorunsuz teslim etmeleri müşteriler açısından önemli bir yere sahiptir. MBMAVRUPAKURYE en ince ayrıntısına kadar her şeyi planlı ve programlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Normal Kurye hizmetimizde teslimat süresi mesafeye göre alım ve teslimatı 4 saat gibi bir sürede gerçekleştirilen seçeneğimizdir. Bu hizmetimizi genelde gün içinde gerçekleştirilebilecek ve ivedilik gibi bir hassasiyeti olmayan gönderileriniz için tercih edilebilir. Gönderileriniz firmamız güvencesi ve kalitesi ile taşınacağı için garantilidir. Bu hizmetimizde görevli kurye elemanımız rotası üzerindeki gönderilerin toplanması ve dağıtılmasını gerçekleştirerek sunulan hizmeti daha geniş sürelere yayar. Böylece maliyet birden fazla müşteri için paylaştırılarak gönderim ücreti daha uygun duruma getirilir.

Normal Kurye Hizmeti Nasıl Verilir?

Normal kurye hizmeti en kısa sürede sorunsuz şekilde paketinizi teslim etmek için planlı bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. MBMVRUPAKURYE motorlu kurye aracılığı ile İstanbul’un her yerinden en kısa süre içinde paketinizi teslim alır ve teslimat noktasına en hızlı şekilde iletir.  Bunun için İstanbul’un her semtine dağılmış olan kuryelerimiz hazır halde beklemektedir. Talebiniz olduğu esnada size en yakın olan kurye aracılığı ile bu işlem iki kat oranında hız kazanır. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası normal kurye ihtiyacınıza en acil çözüm firmamız sayesinde karşılanmaktadır.  Kuryelerinizin yolculuğunu eş zamanlı olarak takip edebileceğiniz sms bilgilendirme sistemimiz ile tamamen şeffaf, güvenilir ve hızlı olayı amaçlamaktayız.

Normal Kurye hizmetimizde alım ve teslimat süreleri geniş tutulmuştur. Görevli arkadaşımız rotasında gelen diğer talepler içinde hizmet vereceğinden sürelerimiz 4 saat gibi bir süreye yayılmıştır. Önceliği olan gönderileriniz için alım ve teslimatı daha hızlı olan seçeneklerimizi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Hızlı Kurye gibi seçeneklerimizde süreler yarıya kadar düşürüıerek hizmeti tamamlama işlemimiz hızlandırılır. Diğer hizmetlerimiz daha fazla maliyetli olduğundan genelde özel durumlarda tercih edilir. Tercih edilebilecek en ekonomik hizmetimiz olarak değerlendirilerek tercih edilir.

Normal Kurye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Normal Moto Kurye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken hususlar güvenilirlik, hız ve ücretlendirmedir. MBMAVRUPAKURYE olarak bu hususların hepsini sorunsuz ve planlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.  Yavaş giden, hasarlı bir şekilde karşıya ulaşan, yüksek ücretlerle verilen hizmetler canınızı sıkmasın. Güvenilir ve köklü bir firmayla hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Paketlerinizin türüne göre hassas taşıma, kaliteli ambalajlar ve uzman kuryelerimiz ile İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında hizmetinizdeyiz. En kısa zamanda ulaşmasınız istediğiniz paketiniz varsa sitemizde bulunan numaralardan bizi arayıp size en yakın kuryemizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Normal Kurye hizmeti talep ederken gönderinizin teslimat süresi hakkında bilgi alarak tercihini belirlemeniz sizler için daha uygun olacaktır. Bu hizmetimizde maliyeti düşürerek daha ekonomik duruma getirebilmek için hizmet süresi daha geniş tutulmuştur. Hizmet talebinden sonrasında sorun yaşamamnız ve işlerinizin aksamaması için gereken tüm bilgileri öncelikle alarak kayıtınızı bırakınız. Önemli ve önceliği olan gönderilerinizde hızlı kurye, acil kurye veya express kurye gibi seçeneklerimizi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yukarı Çık

Solverwp- WordPress Theme and Plugin