Normal Kurye

kurye

İstanbul gibi trafiğin fazlaca yoğun olduğu ve otomobil ya da türevi araçlar ile ulaşımın fazlaca sıkıntılı olduğu zamanlarda, hem firmalara hem de bireylere kurye hizmeti gerekebilmektedir. Firmamız her türlü kurum ve bireysel müşterisine başarılı bir şekilde hizmet vermek adına, geniş filosu ile hizmet vermektedir. Normal kurye hizmetimiz, İstanbul gibi ulaşımın ve trafiğin fazlaca zorlu olduğu bölgelerde en çok talep gören hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin ulaştırması gereken ürünler ya da evrakların varlığında, bize gelen yardım talebi sonrasında sizin için hazır bekleyen kuryelerimiz adreslerinize ivedi bir şekilde gönderilmekte ve hizmet talebiniz başarılı bir şekilde karşılanmaktadır. Normal kurye hizmetimiz hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimize verilmektedir. Hizmetlerimiz her iki yakada da devam ederken, hizmetlerimiz hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Çağımızın günlük yaşantı normalleri ve disiplinleri incelendiğinde zaman herkes için en önemli parametreler arasında yer alıyor. Firmamız, bu durumun farkında olarak mevcut hizmet taleplerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmek için her iki yakada da kurye filosunu orantılı ve iş taleplerinin yoğunluğuna göre bölgelere konumlandırmış durumdadır. Böylece mevcut iş talebi geldiğinde ilgili ürün ya da evrak belirtmiş olduğunuz adresten alınmakta ve hızlı bir şekilde hedef adrese gönderilmesi için yola çıkabilmektedir. Sizlere teslimat süresi bildirilmekte ve bu duruma göre gerekli süreç hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Sizlere vermiş olduğumuz Normal Kurye hizmetimiz; kurulduğumuz ve sektöre girmiş olduğumuz ilk günden itibaren güvenli, hızlı, kaliteli ve başarılı bir şekilde devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin yoğun olduğunu biliyor ve bu yoğunluk arasında ekstra evrak işleri ile sizleri uğraştırmadan, sizden sadece hangi ürünün nereye gönderileceği bilgisini alıyor ve geri kalan tüm pratik ve teorik süreçleri firmamızın operasyon bölümü yönlendirerek mevcut ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Normal Kurye Hizmeti

Hizmetlerimiz arasında yer almakta olan Normal Kurye hizmetlerimizi vermekte olan tüm personellerimize İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verilmekte ve herhangi bir soruna karşı alınabilecek tüm önlemler de hizmet içi eğitimler ile tamamlatılmaktadır. Böylece kuryelerimize teslim etmiş olduğunuz tüm ürünleriniz, tamamen güvende olmakta ve güvenli bir şekilde karşı adrese gönderilmektedir.

Normal kurye hizmetlerimiz, diğer express hizmetlerimize göre biraz daha geniş teslimat sürelerine sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kurye hizmetimizde sizden ürünün alınması ve karşı tarafa teslim edilmesi genel olarak 4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre size uzun geliyorsa ve bu sürenin daha da kısalmasını istiyorsanız, hizmetlerimiz arasında yer alan diğer kurye hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Normal Kurye hizmet paketimizi tercih eden müşterilerimiz genel olarak mevcut işlemlerini gün içerisinde gerçekleşmesini istedikleri ve herhangi bir ivedi ihtiyacın olmadığı ürünler için tercih edebilmektedir. Gönderileriniz herhangi bir sorun olmadan firmamız güvencesi, firmamız kalitesi ve türevi önlemler ile hassas bir şekilde taşınmaktadır.

Normal Kurye hizmetimizde, sizlere daha önce dediğimiz gibi kuryelerimiz her türlü bölgeye mevcut yoğunluklara göre dağıtılmış durumdadır. Bu durum, mevcut hizmet taleplerinde evraklarınızı ve eşyalarınızı almak için hızlıca işleme koyulabilmektedir. Sizlerde İstanbul’da A noktasından B noktasına hızlı bir kurye hizmeti ile işlemleri sağlatmak istiyor, tüm işlemlerinizin özenli bir şekilde sağlanmasını istiyorsanız; firmamız ile çalışarak işlemleri başarılı bir şekilde sağlatabilirsiniz.

Normal Kurye hizmetleri vermekte olan firmamız, aynı zamanda diğer birçok kurye hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Sizlere sunulan kurye hizmetlerinde tercih edilen motorların tümü sigortalı, tüm muayeneleri yapılmış ve göreve hazır şekilde sizlerden gelecek görev talimatlarını beklemektedir. Buna ilave olarak motorları sürmekte olan personel de kurye ve türevi konularda hizmet içi eğitimler almakta ve kendilerini sürekli olarak geliştirmektedir.

  normal kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top