Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Moto Kurye sektöre adım attığı ilk günden itibaren kaliteli Kurye hizmeti, zamanında teslimat ilkesiyle günümüze kadar ulaşmıştır. Bu hedefler doğrultusunda gerek çalıştığı şirketler gerekse bireysel müşterilerin beğenisini kazanmıştır.

İstanbul’un özellikle de Kadıköy’ün yoğun trafiği istenilen yere ulaşmakta saatler kaybına sebep olur. Motorlu kuryelerin seriliği trafik çilesinin üstesinden gelmiş zaman kaybını ortadan kaldırmıştır. 1990 yıllarının başında artan yoğunluk nedeni ile Motorlu Kurye ihtiyacı doğmuştur.

Kadıköy Moto Kurye Avrupa ve Anadolu yakasın da gönderileri ulaştırmada başarı sağlayan firmamız cevre illere de taşımacılık hizmeti yapar. Sunmuş olduğu hizmetler arasında Moto Kurye, Express Kurye, Gece Kurye, özel kurye hizmetleri yer almaktadır. Özel günlerde sevdiklerine süpriz yapmak isteyenler için sunulan hizmetimiz de çiçek ve hediyelik eşya satan mağazalar tarafında da tercih edilmektedir.

Gönderileri yoğun olan firmalar için kiralık kurye opsiyonlarıyla altı aylık yıllık seçenekler de sanki kendinize ait kuryeniz varmış gibi istediğiniz şekilde yönlendirebileceğiniz departman oluşturmaktadır. Gece kurye ile sizlere acil durumlarda bekleyen aradığınız da ulaşabileceğiniz, hizmetlerimiz faydalanabileceğiniz ekibimiz vardır.

Kadıköy Moto Kurye

Kadıköy Kurye ile göndereceğiniz evraklar 45 ile 90 dakika arasında değişen zamanlar da teslimat yapılır.Şehir dışı göndereceğiniz acil evrakları Uçak Kurye seçeneği ile hızlı ve güvenli iletim sağlar. Uçak taşımacılığının beş saat olduğu zaman dilimini üç saate indirerek en hızlı gönderimleri sağlamış oluyoruz.Gönderilerin hızlı olması adına teslimattan 1-2 saat önce haber verilmesi gerekmektedir.

Sizlere sunduğumuz her İstanbul Kurye hizmetinde önceliğimiz sizin memnuniyetiniz adına kaliteli ve güvenli hizmettir. Gönderiniz ne olursa olsun saati kaç olursa olsun bizim için her biri çok değerli ve önemlidir. Bizler öncelikle sizlerin güveninizi  ve memnuniyetinizi taşımaktayız. Kadıköy ve civarında görevli kadıköy motor kurye birimimiz günün her saatinde tüm ciddiyeti ve görev aşkı ile hizmetinize hazırdır.

Firmamız kadıköy moto kurye şirketleri arasında yükselerek ilk sıralarda yerini almış rakipleri tem kurye, aras kurye, rtl kurye ve tele kurye gibi rakiplerini çok geçmiş durumu ile ilklere imza atmakta lider durumdadır. Kadıköy kargo hizmeti vermekte olan bir çok firmaya da Hızlı Kurye hizmeti ile fark atmıştır. Kadıköy’ den başlayarak İstanbul sınırına kadar hizmet sunan gebze kurye birimimiz ile her ana iletişim kurarak anadolu yakasında kesintisiz sınırsız hizmet sunmaktan mutlu ve gururluyuz.

kadıköy hızlı kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top