Pendik Moto Kurye

pendik kuryePendik Moto Kurye

 Teknoloji yakından takip edilerek sizler için alt yapımızı tamamen hazır hali getirmiş bir şekilde Pendik Moto Kurye sizlere hizmet etmek için kurulmuştur. Firmamız kendi bünyesinde barındırdığı tüm Moto Kurye personeline özel bir eğitim vermiş ve onları sizler hizmet etmek için neler yapmaları gerektiğini ve ne kadar hızlı olmak zorunda olduklarını anlatmıştır. Sizler için kurduğumuz Arabalı Kurye ekibimiz, Yaya Kurye ekibimizi, Motor Kurye ekibi ve Acil Kurye ekibi, Hızlı Kurye ekibi, Gece Kurye ekibi yanı sıra birde son olarak Uçak Kurye de ekibimizin arasına girmiştir.

  Toplu taşımada Pendik Motorlu Kurye özel belge taşımada çok hızlı hareket etmektir. Sizlerden aldığımız belgeleri izlemek isterseniz en son teknoloji ile donatılmış firmamızın sayfalarından ya da telefonlarınızdan Motorlu Kurye en son halini izleyebilir bizlerden konu hakkında rapor isteyebilirsiniz. Bizler sizlerin gönderilerini en hızlı bir şekilde sizlerin kapısından tek bir ücret dahi ödemeden gelir imza karşılığı alırız. Sizlerin istediği adrese yine imza karşılığı teslim eder ofisimizde gönderiniz için özel olarak hazırlanmış raporu yollarız. Bizlerin sizlere sunduğu hizmetler bazıları şunlardır. Dosya taşıma, dergi dağıtımı, davetiye dağıtımı, özel promosyon dağıtımı, gazete dağıtımı, banka fatura dökümleri ve kredi kartları dağıtımı, bayram ve yılbaşı kartları dağıtımı bunlar sizler için yaptığımız küçük Kurye hizmetlerimizden bir kaçıdır.

 Pendik Kurye

  Pendik Moto Kurye olarak bizler sizleri hep dinler ve yolumuzu sizin hedefleriniz doğrultusunda hazırlarız. Sizleri memnun görmek bizler için çok önemlidir. Biz sizlere iyi kaliteli hizmeti sunmak için kendimizle yarıştayız. Hedefimiz sizlerin memnuniyetini kazanmaktır. Sizler memnun kaldığınız müddetçe sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizlere hizmet verdikçe varolacağız. Bizler sizlerle varolacağımız için sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. 

Biz sizlere pendik ilçemizde olduğu gibi İstanbul genelinde hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerimiz de her zaman kaliteyi, güveni, zamanı ve memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız. Sizlere hizmet sunan gerek iç gerek dış personelimiz alanında uzmandır. Sunmuş olduğumuz hizmetin önemini bilmektedirler. Taşıdıkları tüm gönderilerinizi büyük bir titizlikle taşırlar. Adresine zamanında teslim ederler.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Pendik Acil Kurye
Pendik Akşam Kurye
Pendik Arabalı Kurye
Pendik Ekonomik Kurye
Pendik Expres Kurye
Pendik Gece Kurye
Pendik Hızlı Kurye
Pendik İlaç Kurye
Pendik Motor Kurye
Pendik Motorlu Kurye
Pendik Nöbetçi Kurye
Pendik Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]