Tepebaşı Moto Kurye

tepebasi kurye

Tepebaşı Moto Kurye

    Tepebaşı Moto Kurye  hızla büyüyen iş dünyasında ulaşım ve ulaştırmadır. Ülkeler arası, şehirler arası her ne kadar uçak, tır, gemi ile sağlansa da şehir içi taşımalarda Motorlu Kurye ile hızlı, acil, güvenli şekilde ulaşımı sağlarlar. İstanbul Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük şehirlerindendir. Artan nüfus, yoğun trafik firmaların ulaştırması gereken, evrak, broşür gibi envanterleri taşımalarında sıkıntı yaşatır.

Tepebaşı Motorlu Kurye  bu bölgede ve İstanbul genelinde normal veya acil ulaşması gereken evrakları teslim etme Kurye hizmeti vermektedir. Toplu dağıtım uygulaması ile gazete, dergi vs uygulamalarda sorunsuz ve kesin iletiler sağlar.   Talebe göre tahsisli müşterilerine sunulmaktadır. Teknoloji getirisini deneyimli ve en son gelişmiş ekipmanlarla entegre ederek sorunları minimuma indirmiş olan firmamızda kaliteli ulaşımlar la sizlerinde beğenisini gün geçtikçe arttırmaktadır. Motor Kurye son dönemlerde yaygınlaşan bir sektör haline gelmiştir. Bu firmalar arasında  hızla büyüyerek farklılığımızı firmalara ve halka göstermiş olmamız gurur vericidir. Şirketleşme yolunda hızlı ve sağlam adımlarla ilerleyerek farklı bölgelerde şubelerle yaygınlaşmaktadır.

Tepebaşı Kurye 

Tepebaşı Moto Kurye zamanında adrese teslimatlarla sektöründe liderliğe oynayan firma olmuştur. Her geçen müşteri portföyünü arttırarak vermiş olduğu hizmet kendi reklamını kendisi yapmıştır. Adresten alınıp paketleme, poşetleme ve etiketleme gibi bölümlerimiz de set edilerek profesyonel bilinçle istenilen adrese teslim edilmektedir. Çağrı merkezimizi arayan müşterilerin adres bilgileri alınarak en yakın birim yönlendirmek kaydı ile hızlı bir şekilde gönderiyi alınır. Tüm aşamalar telefon veya mail yoluyla bilgilendirilir.

 Firmamız sizlere trafik sorunundan kurtularak zaman kazandırmak için hizmet sunmaktadır. Bilinen gerçek şudur ki İstanbul içerisinden bir noktadan başka noktaya gitmek trafik çilesi ile uzun zaman almaktadır. Bu gibi zamanlarda biz devreye giriyoruz. Acil yetiştirilmesi gereken tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli olarak taşıyoruz.

Firmamız sizlere İstanbul Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır. Gönderilerinizin durumuna göre talep edeceğiniz Moto Kurye hizmetlerimiz vardır.  Acil gönderilerinizde Hızlı Kurye veya Acil Kurye isteyebilirsiniz. Zaman geniş gönderileriniz için Normal Kurye istersiniz.  Mesai saatleri dışında Gece Kurye veya Akşam Kurye isteyebilirsiniz. semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Tepebaşı Acil Kurye
Tepebaşı Akşam Kurye
Tepebaşı Arabalı Kurye
Tepebaşı Ekonomik Kurye
Tepebaşı Expres Kurye
Tepebaşı Gece Kurye
Tepebaşı Hızlı Kurye
Tepebaşı İlaç Kurye
Tepebaşı Moto Kurye
Tepebaşı Motor Kurye
Tepebaşı Motorlu Kurye
Tepebaşı Nöbetçi Kurye
Tepebaşı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]