Topkapı Moto Kurye

topkapi kuryeTopkapı Moto Kurye

  Topkapı Moto Kurye hızlı ve ekonomik şekilde gün içerisinde adreslere ulaştırır. İstanbul büyük bir şehir olması Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan coğrafi özelliği ile gün geçtikçe artan bir trafik yoğunluğuna sahiptir.Araçların ilerlemekte zorluk yaşadığı bu kentte  firmamızın eğitimli ve deneyimli kadrosu ile gönderileri tam vaktinde ulaşmasını sağlar.İşleriniz aksamadan, zaman kaybetmeden müşterilerine hizmet verir.    

   Topkapı Motorlu Kurye kurulduğu günden itibaren kaliteli dağıtımcılık ilkesi, edindiği tecrübeleri ile İstanbul geneline servis yapmaktadır. Ucuz kurye hizmetiyle çalıştığı firmaları abonelik sisteminde uygun fiyat avantajları sunarak ekonomik anlamda kolaylıklar sağlamıştır.7/24 çağrı merkezleri veya bölgemizdeki şubelerle irtibata geçerek bu avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Çalışanlarımızla iletişime geçmenizin neticesinde sizlere uygun pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletir, deneyimli çalışanlar özveri ve güvenle evraklarınızı zamanında istenilen adrese teslim eder.Türkiye genelinde uçak kargo ile gönderilerinizin ulaşmasını sağlar.Gönderilerin ebatlarına göre Arabalı Kurye imkanlarımızın da olduğu firmamızda, bu seçenek farklı ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Topkapı Kurye

   Topkapı Moto Kurye müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, bu doğrultuda yatırımlar yaparak kendine bünyesine tecrübeler kazanma yolunda ilerlemiştir. Ücretsiz çağrı merkezi ile arayan herkese rahatlıkla ulaşma olanağı sağlar. İstanbul’un her bölgesine ulaşabilen uzman ekiplerle teslimatları zamanın da ulaştırabilme gayretinde olmuştur. Dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışı ile bütünleştiren firma bu felsefeyi kendine hedef belirlemiştir. İstanbul Kurye hizmeti sunan firmamızdan  Uçak kurye, moto kuryeacil kuryehızlı kurye hizmetlerini almanız mümkündür.

  Topkapı sarayı ile ünlü olsa da biz işimizle alakalı olarak matbaacıları ve irili ufaklı sanayi siteleri ve hizmetimiz ile ilgili bilgilendirmeyi uygun bulmaktayız. Başlıca topkapı matbaacılar özellikle Kuryelerin sürekli çalışma alanlarından olup burada bulunan işyerleri tarafından çağrılan veya buraya gönderilen bir iş merkezidir.

   Bununla sınırlı değildir tabi ki bundan başkada sanayi siteleri ve iş merkezleri vardır. her biri ayrı ayrı hizmet almaktadırlar. Kuryeler için yoğun bir iş potansiyeli oluşturan firmalar bir çok kurye şirketinin hedefinde olduğundan önüne geçilmez bir rekabet oluşturmaktadırlar. Buralardaki matbaacılar İstanbul’un tüm matbaa basım hizmetini karşılamaktadırlar ve buradan çıkan baskılar İstanbul’un her noktasına hatta çoğu zaman il sınırlarını aşarak diğer illerimize de hizmet vermektedirler.

   Bundan dolayı Topkapı bizim ve diğer Kurye firmaları için önemli bir semttimizdir. semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Topkapı Acil Kurye
Topkapı Akşam Kurye
Topkapı Arabalı Kurye
Topkapı Ekonomik Kurye
Topkapı Expres Kurye
Topkapı Gece Kurye
Topkapı Hızlı Kurye
Topkapı ilaç Kurye
Topkapı Moto Kurye
Topkapı Motor Kurye
Topkapı Motorlu Kurye
Topkapı Nöbetçi Kurye
Topkapı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]