Unkapanı Moto Kurye

unkapani kuryeUnkapanı Moto Kurye

  Unkapanı Moto Kurye kendi içinde Moto KuryeArabalı KuryeHızlı KuryeGece Kurye gibi olmak üzere seçeneklere ayrılır. İlk önce çağrı merkezimize  gelen arama ile gönderinin gideceği yerle ilgili bilgi alınır. Size en yakın Motorlu Kurye adresinize yönlendirilerek evrakı masanızdan teslim alır. Yapılan paketleme işleminden sonra gideceği yere teslim edilir. Şehir içersinde üç dört saat arasında evrak ulaşımını sağlamış olur.

  Unkapanı Motorlu Kurye İstanbul’un yoğun trafiğinde çevresinde ve bölge genelinde hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Zamanın önemli olduğu iş dünyasında bu kriterler doğrultusunda ulaştırma ihtiyaçlarını tam zamanında karşılama gayreti sunuyoruz. Kargo firmalarında bir yerden bir yere gönderilecek evrakların 1 ila 3 gün arasında zaman kaybına neden olur,ancak Motor Kurye ile bu süre saatlere denk gelir. Gönderilecek eşyanız çoksa veya kedi köpek gibi evcil hayvanlarsa, araçlı ekibimiz evinizden teslim alarak belirmiş olduğunuz adrese teslim etmektedir. Nöbetçi uygulamalarla aradığınız her an size yardımcı olacak personel bulmanız mümkün. Gündüz veya gece acil ilaç gerektiğinde de sizin adınıza eczaneden ilaç temin ederek kapınıza kadar getirir. Sadece firmalara değil bireysel hizmetlerde aynı kalite standartları sunarak müşteri memnuniyeti öngörülür.

Unkapanı Kurye

  Unkapanı Moto Kurye 7/24 hizmet veren firmamızda hafta sonları da ek ücret talebiyle aynı titizlikle ulaşması sağlanır. Kesintisiz süren mesai saatleri ile zamanın değerini, gecikmelerin getirebileceği sıkıntıların bilincinde olan firmamız, eğitimli motorcular, uzman kadro, güler yüzlü personellerimizle bölgenin istikrarlı firması olmuştur.

   Biz müşterilerimizin memnuniyeti ve çıkarları doğrultusunda çalışmayı ilke edinmiş bir firmayız. Bu ilkemizin getiri ile zaman kavramını ortadan kaldırdık. Gece gündüz veya tatil günleri önemli değildir. Bize ne zaman ihtiyaç duyarsanız telefon kadar yakınınızdayız. Bize dilediğiniz zaman 0212 477 0 826 veya 0507 318 4 626 nolu telefonlardan ulaşmanız mümkündür. 

   Biz sizler için en yakın çözüm ortağı olma yolunda çalışan bir kuruluşuz. Ayrıca sadece Unkapanı bölgesinde değil İstanbul Kurye hizmetimiz ile İstanbul genelin de hizmet sunmaktayız. Bünyemizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız konusunda uzman ve bilgilidir. Bizden alacağınız hizmet sonucunda memnuniyetsiz olmanız gibi bir ihtimal yoktur.

Bizim için öncelik siz ve memnuniyetinizdir. Bizimle çalışmadan karar vermeyiniz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Unkapanı Acil Kurye
Unkapanı Akşam Kurye
Unkapanı Arabalı Kurye
Unkapanı Ekonomik Kurye
Unkapanı Expres Kurye
Unkapanı Gece Kurye
Unkapanı Hızlı Kurye
Unkapanı İlaç Kurye
Unkapanı Moto Kurye
Unkapanı Motor Kurye
Unkapanı Motorlu Kurye
Unkapanı Nöbetçi Kurye
Unkapanı Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]