Altunizade Moto Kurye

Altunizade Moto Kurye kurulduğu günden bu yana her zaman müşterilerimizin istediği gibi olmaya gayret ettik ve bundan sonra da ilkelerimizden ödün vermeyeceğiz. Müşteri odaklı olmak için ve kaliteli hizmet anlayışının getirisi olarak 7/24 sizlerin emrinizdeyiz. Acil KuryeMoto KuryeHızlı KuryeMotorlu KuryeArabalı KuryeUçak KuryeGece Kuryeİlaç Kurye gibi çok değişik yollarla Motor Kurye hizmetinde daha ileri düzey hizmet için kendimizle yarış halindeyiz.

 Altunizade Moto Kurye ekiplerinin en iyi yanı her birinin bu konu hakkında eğitim almış olmalarıdır. İnsan ilişkilerinde başarılı olmayan kişilerle çalışmama prensibimiz var. Elemanlarımızın her zaman saygılı, güler yüzlü ve bakımlı olmaları gayreti içindeyiz.

Büyük şehirlerin belki de en büyük sıkıntısı olan ulaşım İstanbul Kurye için de geçerlidir. Posta hizmetlerinin nasıl işlediği hepimizin malumu, bu yüzden de ön planda ulaşım ve taşımayı ele aldık. Bizim işimiz şehir içi taşımacılık, kuryelik, bir nevi ulaklık da diyebilirsiniz.

Sizler için büyük külfet anlamına gelebilecek her şeyi yine sizin adınıza biz taşıyoruz. MBM Avrupa kurye demek, en hızlı, en kaliteli ve en güvenilir taşımacılık demek. Buradaki taşımacılıktan kastımız Motorlu Kurye ile aciliyeti olan evraklarınız  elbette.

Gönderilecek paketinizin boyutları ne olursa olsun çare üretip taşıyoruz. Özel araçlarımızı bu iş için hazırda bekletmekteyiz. Altunizade Moto Kurye taşınması gereken tüm emanetleri aynı gün içinde sorunsuz olarak adreslere teslim etmektedir. Hızla gönderilmesi gereken emanetler için de Expres Kurye servislerimiz hizmetinizdedir, bu konudaki en büyük yardımcımız ise gelişen teknolojidir.

Altunizade Kurye her ne kadar kurye taşımacılığı tam olarak bilinmese de bilenler bilir ki kazandırdıkları hayli yüksek olan bir hizmettir. Zaman olsun, trafik meşakatli olsun günümüzde ve mega kentimizde çok önemli unsurlardır ki Kurye hizmeti ile bunlar sizin için sorun olmaktan çıkmaktadır.

İstanbul’un dilediğiniz noktasına yerinizde ayrılmadan her hangi bir evrakınızı gönderme veya farklı bir yerden size getirme imkanını bizden temin edeceğiniz hizmetle elde etmiş olursunuz.

Bu imkanlardan faydalanmak için abonemiz olabilirsin veya bir defaya mahsus olarak da gönderebilirsiniz. Eğer götür getir hizmetiniz sıklıkla oluyorsa abonemiz olarak çeşitli indirimlerimizden ve avantajlarımızdan faydalanmanız söz konusu olacaktır.
semtler

 Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis , dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

 

 

 

 

 

kurye-iletisim

Bu bölgelerde olmakla beraber İstanbul genelinde Kurye adı ile anılan tüm hizmetleri firmamız sizlere güvenli olarak sunmaktadır.

Ulaşım telefon numaralarımızı kaydetmenizi ısrarla belirtiyoruz.

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Altunizade Acil Kurye
Altunizade Akşam Kurye
Altunizade Arabalı Kurye
Altunizade Ekonomik Kurye
Altunizade Expres Kurye
Altunizade Gece Kurye
Altunizade Hızlı Kurye
Altunizade İlaç Kurye
Altunizade Motor Kurye
Altunizade Motorlu Kurye
Altunizade Nöbetçi Kurye
Altunizade Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]