Ataköy Moto Kurye

Ataköy Moto Kurye

Ataköy Moto Kurye yoğun İstanbul trafiğini aşarak önemli bir işi yapmak zannedildiği kadar kolay değildir. Özellikle büyük şehirlerin karmaşası içinde zorlu trafik koşullarını alt etmek ve zamanında gönderimleri teslim edebilmek yetkinlik ister. Uzmanlık ister, öz veri ve emek ister.

Biz Ataköy Moto Kurye olarak bu konuda sizlere yardımcı olmak için varız. Bütün dünyada çok uzun yıllardan beri yapılan Moto Kurye işlerini yakın zamanda yurdumuzda da kalıcı bir şekilde yerleştirmeyi başardık. Kalite, disiplin, garantili taşıma bizim olmazsa olmazımızdır.

Sizlerden aldığımız emanetlerin değeri ne olursa olsun büyük bir özen ve titizlikle taşınacağından emin olmalısınız. MBM Avrupa Kurye hedeflenen süreler içinde gönderilerinizi yerlerine ulaştırmak için seferberdir. Uzman Kurye profesyonellerimiz olarak sizlere hizmet verebilmeleri için eğitim almaları esasına dayanan bir anlayış benimsemiştir.

İlkeli, güvenilir olmak yolunda emin adımlarla yürümeyi başaran firmanın yaptığı güzel işler bundan sonra yapacaklarının garantisi olarak görülmelidir. Avrupa standartlarındaki çalışmaların ve teknolojik gelişmelerin kullanılmasının yanı sıra ekiplerinin başarıları da onun seçilme nedenleri arasındadır.

Ataköy Moto Kurye

Ataköy Kurye çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren değerlendirmeye alınacak olan Kurye gönderi taleplerinize yanıt vermek için sizlere en yakın yerde bulunan Motorlu Kurye personelimiz ile temasa geçilerek size yönlenmeleri sağlanır.

Ataköy Moto Kurye işin başından teslimatın yapıldığı ana kadar geçen süreyi sizlere mesaj veya mail yolu ile bildirerek bu konuda aydınlanmanızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayın veya internet sitemize göz atın ve gönderi şeklinize göre Hızlı Kurye, Acil Kurye, Expres Kurye, Gece Kurye, Arabalı Kurye hizmeti talep ediniz.

Talepleriniz doğrultusunda size uygun hizmeti sunacak görevli personelimiz yönlendirilecektir. Her ne kadar hepsi Kurye hizmeti olsa da işleyiş şekli olarak ve fiyatlandırma olarak değişkenliğe sahiptirler. Normal kurye istikametindeki gönderileri toplayarak ve dağıtarak hizmet verir, alım ve teslimat süresi biraz geniştir ücreti daha uygundur.

Hızlı veya acil olan hizmet özel bir hizmet şeklidir, görevli arkadaşımız size özel hizmet verir sizin işiniz için yönlendirilir. Alımı ve teslimatı daha kısa sürede olur ücreti maliyetten dolayı katlamalı olur. Arabalı maliyeti yüksek olduğundan ücreti de yüksektir. Gece kurye yine özeldir ve sizin işiniz için görevlendirilir maliyet arttığından ücretlendirmede artacaktır.

Bundan dolayı sipariş verirken talep ettiğiniz hizmet şeklini belirterek fiyatlandırmayı öğrenmeniz sorunsuz hizmet alma kalitenizi artıracaktır.

  ataköy moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top