Beyazıt Moto Kurye

Beyazıt Moto Kurye

Beyazıt Moto Kurye şirketi olarak kendi bünyesinde özel olarak yetiştirdiğimiz elemanlarımız ile oluşturduğumuz birimlerimizden Yaya Kurye, Arabalı Kurye, Moto Kurye ekipleri ile sizlere her türlü gönderinizde yardımcı olmak için kurulmuş köklü bir firmadır.

Tecrübeli ve genç ekibi ile Beyazıt Moto Kurye siz değerli müşterilerin her türlü kargosunu sizlerin adresinden alır. Sizlerin belirttiği saat ve zaman içerisinde imza karşılığı gerekli yerlere ulaştırır. Yeni gelişimci ruhu ile hareket eden firmamızı sizlerin her türlü gönderinizi takip edebilirsiniz.

İsterseniz şayet yeni kurduğumuz dağım takip sistemi ile takip edebilirsiniz. Gönderinizin son halini nerede olduğunu ister telefonunuz ile isterseniz e- posta yolu ile takip edebilirsiniz. Beyazıt Moto Kurye olarak bizim tek bir hedefimizi var oda sizlere daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Beyazıt Kurye

Beyazıt Kurye, olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz başlıca şöyledir. Paket taşımacılığı, fatura dağıtımı, küçük ve büyük paketler, dergi bülten dağıtımıdır. Toplu sayıda faturalar, promosyon ürünleri, bayram kartları, özel günleriniz için sevdiklerinize özel hediyelerin tebrik kartları, davetiye dağıtımı, iş yeri açılışı için dağıtılan kartlarınız ve daha sayamadığımız diğer gönderileriniz.

Gece kurye sizler için 7/24 saat hizmet vermekte olup en acil gönderileriniz için hazır bir şekilde beklemektedir. Şayet isterseniz firmamızdan özel bir ücret karşılığı kargolarınızı göndermek için paketleme malzemeleri de isteyebilirsiniz.

Kargonuzdan sonra sizler için özel tuttuğumuz gönderi raporunu tarafımızdan sizlerin adresine gelip teslim ederiz. Beyazıt semtimiz tarihi yapısı ile göz önünde olduğundan genelde yurt dışından gelen misafirlerimizin ziyaret noktasıdır.

Bununla beraber bir çok iş yerleri ve dükkanları da mevcuttur. Bu durumdan ötürü genelde alış veriş yapılacak dükkanlar, lokantalar, kuyumcular gibi esnaflarla süslüdür. Biz bu semtimizde bulunan ve bize ihtiyaç duyan her kesime, her kişiye ve her kuruluşa hizmet vermekte olup bundan gurur duymaktayız.

Genelde gönderiler maddi olarak değerli oluşu taşıyıcı olan firmanın güvenli olma şartını gerektirmektedir.
istanbul beyazit moto kurye iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]