Caddebostan Moto Kurye

Caddebostan Moto Kurye

Caddebostan Moto Kurye olarak sizlere en uzman Kurye ekibimiz ile birlikte hizmeti kendimize hedef haline getirmiş bir kaliteli köklü Moto Kurye firması olarak bünyemizde Acil Kurye, Yaya Kurye, Motor Kurye, Arabalı Kurye ekibimiz ile bu keşmekeş İstanbul trafiğinde en hızlı bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz.

Sizlerin değerli vaktinizi ve değerli işlerini sizlerden daha çok düşünerek kurulmuş olan firmamız Caddebostan Moto Kurye bünyesindedir. Siz bizleri isterseniz dağıtım takip sistemi ile istediğiniz an takip edebilir bizim sizlerin kargosunu nasıl koruduğumuzu ve ne kadar hızlı bir şekilde yerine ulaştırdığımız görüsünüz. İsterseniz bizler çağrı merkezlerimizden arayarak neler yaptığımızı kontrol edebilirsiniz.

Firmamız sizler için hazırladığı hizmet paketinde küçük büyük paket taşımacılığı, kart dağıtımı, gazete dağıtımı, özel hediyelik dağıtım, tebrik kart dağıtımı, toplu fatura dağıtımı, broşür dağıtımı, bankaların fatura dağıtımı ve kart dağıtımı, promosyon dağıtımı ve diğerleri.

Caddebostan Kurye

Caddebostan Kurye olarak siz değerli müşterilerimizin özel evraklarını gerekiyorsa sizlerin doğrultusunda hava limanında sizler için takip ediyoruz. Uzman Motorlu Kurye ekibimiz bizlerin denetiminde olduğu için sizler için en iyisin istemek zorundadırlar. Ekiplerimiz sizlerden imza karşılığı aldıkları evraklarınızı yine sizlerin istediği adrese tam zamanında bırakarak yine imza karşılığı teslim ederler.

Sizler için hazırladığımız özel iletim raporu sizlere e posta yolu il yollar sizleri her konuda bilgi sahibi yaparız. Sizlere Gece Kurye ile 7/24 saat hizmet eden Hızlı Kurye ekibiniz sizlerin istediği doğrultusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Biz İstanbul Kurye şirketi olarak size her ihtiyacınız için çözüm üretmeyi hedef edinmiş bir hizmet firmasıyız. Tüm gönderileriniz için 0212 477 0 826 veya 0507 318 4 626 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Firmamız her ne kadar İstanbul firması olsa da bazı büyük şehirlere gönderilerinizi gün içinde ulaştırmaktadır.

Hızımız ve kalitemiz ile sizlerin gönderilerinizi zamanında adresine güvenli olarak ulaştırmaktayız. Bize teslim ettiğiniz her gönderiyi dikkatli ve hızlı olarak adresine taşır ve neticeyi tarafınıza bildiririz. Bizim için müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti büyük bir önem taşımaktadır. Bunun için bize verilen her işi kendi işimiz gibi düşünerek dikkatle ve önemle sonuca ulaştırırız.
istanbul caddebostan acil moto kurye iletisim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]