Çatalca Moto Kurye

Çatalca Moto Kurye

Çatalca Moto Kurye olarak sizlerin evraklarını en hızlı bir şekilde ve zamanından önce yerine teslim ederek Kurye kariyerini yerine getirmekteyiz. Sizlerden gelen talep doğrultusun da harekete ederek sizlerin işlerini en hızlı zamanda yerine getirir zamanınızın çoğunu sizler kalmasını temin ederiz.

Çatalca Moto Kurye olarak bizler sizlerin adresinde gelip imza ve adres bilgileriniz doğrultusunda aldığımız evrakları yine aynı şekilde yerlerine teslim ederiz.

Tutuğumuz rapor karşılığı sizlere bilgi veririz. İstanbul trafik karmaşasını siz yaşamadan uzman ekibimiz tarafından en hızlı şekilde bu trafikte yol alırız. Bünyemizde bulunan tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile sizlerin hizmetinde olmaktan mutluyuz.

Evrakınızı zamanın da yerine ulaştırırız. Hizmetlerimiz arasında yer alan dergi dağıtma, evrak taşıma, davetiye ve promosyon dağıtımı yapılır. Küçük büyük paket taşımacılığı, tebrik kartları dağıtımı, bayram yıl başı ve özel günler için hazırlanan davetiyeler, Mbm avrupa kurye ekipleri sayesinde gönül rahatlığı içerisinde yerlerine ulaştırılmaktadır. İsterseniz bizleri arayarak evraklarınızın son durumu hakkında ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.

Sizlere her zaman pröfesyonel olarak moto kurye hizmeti sunan firmamız tüm öneri ve isteklerinizi değerlendirerek memnuniyetinizi hedeflemektedir. Görüş ve önerilerinizi bize iletiniz.

Çatalca Moto Kurye

Çatalca Kurye olarak tecrübeli ekiplerimizde bulunan takip sistemi ile onları rahatlıkla yönlendirebilir neler yapmaları konusunda uyarabilirsiniz. Sizleri memnun etmeyi hedef haline getirmiş olan köklü firmamız sizlerin değerli zamanın sizlere hediye etmek için çaba sarf etmektedir.

Çatalca gümrük müdürlüğünün taşınması ile Hızlı Kurye geliş gidişi ile yoğunluk yaşanan bir bölge olmuştur. Önceleri kırsal bir bölge olduğundan burada bulunan sayı itibarı ile az olan firmaların talebi üzerine ender olarak evrak gidiş gelişi olmaktaydı ama şu anda büyük bir yoğunluk yaşamaktadır.

Mesafesi ile paralel olarak ücreti de yüksek olduğundan pek Acil Kurye istenmemekteydi. Şu andan gümrük müdürlüğünden buraya yönlenen hizmette artış olduğundan dolayı Motorlu Kurye firmaları ücretlendirmelerde düzenleme yapmak zorunluluğu yaşamışlardır.

Çatalca Moto Kurye bunu göz önünde bulundurmuş ve siz müşterilerimizi de düşünerek fiyatlarda yapılandırma yapmıştır. Bu yüzden bizi aramadan gönderim yapmayı düşünmemenizi tavsiye ederiz.

  çatalca moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top