Cevizli Moto Kurye

Cevizli Moto Kurye

MBM Avrupa kurye bünyesinde kurduğumuz Cevizli Moto Kurye siz değerli müşterileri için Kurye hizmetine her an hazır bir durumda siparişlerinizi beklemektedir. Sizlerden gelen istek doğrultusunda sektörde öncü kuruluşlardan olan Moto Kurye firmamız sizlere hizmet etmek için bünyesinde bulunan Arabalı Kurye, Motorlu Kurye, Yaya Kurye, Acil Kurye ve Uçak Kurye ile hizmetinizde olup sizleri 7/24 saat hizmet etmek için hazır bekliyor.

Sizlerin en ufak bir evrakınızı bile sizin değerli zamanınızı düşünerek en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için en hızlı bir şekilde hareket eder ve sizler için İstanbul un en kestirme yollarından gönderinizi yerine ulaştırır.

Cevizli Moto Kurye sizlerden aldığı gönderileri sizlerden imza karşılığı alır ve yine sizlerin belirttiği adrese imza karşılığı teslim eder. Gönderinizin yerine ulaştığına dair sizler hazırladığı tam detaylı raporu sizlere ofisinize teslim eder. Bizleri isterseniz şayet dağıtım takip sistemi ile takip edebilir sizleri için neler yaptığımızı kontrol edebilirsiniz.

Cevizli moto Kurye

Cevizli Kurye sizlere şayet isterseniz özel bir ücret karşılığı gönderilerinizi paketlemenizde kullanmak üzere diğer dökümlerinizi de temin edebilir. Mesela zarf, poşetleme gibi. Özel ekibimiz sizler bizler tarafından özel eğitim almış olup sizlerin her belgesini tam zamanlı yerine yetiştirmek üzere eğitimlerini tamamlamışlardır. Sizlerin her zaman huzurlu olmanız için Cevizli Moto Kurye sizlere hizmet etmeye devam eder.

Sizler için özel olarak hazırladığımız hizmet listesinin içerisinde dosya taşımacılığı, kredi kartı ve fatura bilgileri, kart dağıtımı, iş yeri açılışı davetiyeleri, yılbaşı bayram tebrik dağıtımı ve daha sayamadığımız diğer hizmetler.

Firmamız size Gece Kurye ile beraber günün her saatinde hizmet sunan İstanbul Kurye şirketidir. Bizden talep ettiğiniz her hizmete uygun birim elemanlarımız tarafınıza yönlendirilir. Acil gönderimlerinizde Hızlı Kurye hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Hızlı gönderimlerde görevlendirilen personelimiz size özel hizmet vereceğinden alım ve teslimatı daha hızlı olur.

Bu özel hizmet olduğundan ücretlendirmesi normal gönderimden farklı olur. Mesafeye ve hava şartlarına göre teslimat saati değişebilir. Normal durumlarda sizler kayıt verdikten sonra maksimum iki saatte alım teslim hizmeti tamamlanmış olur. Hava şartlarına göre aşırı olmamak kaydı ile kısa aksamalar olabilir.

cevizli moto kurye iletişim

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top