Cevizli Moto Kurye

cevizli kuryeCevizli Moto Kurye

  MBM Avrupa kurye bünyesinde kurduğumuz Cevizli Moto Kurye siz değerli müşterileri için Kurye hizmetine her an hazır bir durumda siparişlerinizi beklemektedir. Sizlerden gelen istek doğrultusunda sektörde öncü kuruluşlardan olan Moto Kurye firmamız sizlere hizmet etmek için bünyesinde bulunan Arabalı KuryeMotorlu KuryeYaya KuryeAcil Kurye ve Uçak Kurye ile hizmetinizde olup sizleri 7/24 saat hizmet etmek için hazır bekliyor. Sizlerin en ufak bir evrakınızı bile sizin değerli zamanınızı düşünerek en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için en hızlı bir şekilde hareket eder ve sizler için İstanbul un en kestirme yollarından gönderinizi yerine ulaştırır.

Cevizli Motorlu Kurye sizlerden aldığı gönderileri sizlerden imza karşılığı alır ve yine sizlerin belirttiği adrese imza karşılığı teslim eder. Gönderinizin yerine ulaştığına dair sizler hazırladığı tam detaylı raporu sizlere ofisinize teslim eder. Bizleri isterseniz şayet dağıtım takip sistemi ile takip edebilir sizleri için neler yaptığımızı kontrol edebilirsiniz.

Cevizli Kurye

Sizler için özel olarak hazırladığımız hizmet listesinin içerisinde dosya taşımacılığı, kredi kartı ve fatura bilgileri, kart dağıtımı, iş yeri açılışı davetiyeleri, yılbaşı bayram tebrik dağıtımı ve daha sayamadığımız diğer hizmetler. Cevizli Moto Kurye sizlere şayet isterseniz özel bir ücret karşılığı gönderilerinizi paketlemenizde kullanmak üzere diğer dökümlerinizi de temin edebilir mesela zarf gibi. Özel ekibimiz sizler bizler tarafından özel eğitim almış olup sizlerin her belgesini tam zamanlı yerine yetiştirmek üzere eğitimlerini tamamlamışlardır. Sizlerin her zaman huzurlu olmanız için bizler sizlere hizmet etmeye devam ederiz.

Firmamız size Gece Kurye ile beraber günün her saatinde hizmet sunan İstanbul Kurye şirketidir. Bizden talep ettiğiniz her hizmete uygun birim elemanlarımız tarafınıza yönlendirilir. Acil gönderimlerinizde Hızlı Kurye hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Hızlı gönderimlerde görevlendirilen personelimiz size özel hizmet vereceğinden alım ve teslimatı daha hızlı olur. Bu özel hizmet olduğundan ücretlendirmesi normal gönderimden farklı olur. Mesafeye ve hava şartlarına göre teslimat saati değişebilir. Normal durumlarda sizler kayıt verdikten sonra maksimum iki saatte alım teslim hizmeti tamamlanmış olur. Hava şartlarına göre aşırı olmamak kaydı ile kısa aksamalar olabilir.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Cevizli Acil Kurye
Cevizli Akşam Kurye
Cevizli Arabalı Kurye
Cevizli Ekonomik Kurye
Cevizli Expres Kurye
Cevizli Gece Kurye
Cevizli Hızlı Kurye
Cevizli İlaç Kurye
Cevizli Motor Kurye
Cevizli Motorlu Kurye
Cevizli Nöbetçi Kurye
Cevizli Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]