Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Moto Kurye olarak sizlerin en ufak bir belgenizi bile en büyük bir ciddiyet içerisinde sizlerden alırız. Daha sonrasında sizlerin tgönderim tercihiniz doğrultusunda söylediğiniz adrese Kurye elamanlarımız ile yollarız.

Ekibimizde bulunan motor kuryeler, yaya kuryeler, arabalı kuryeler sizlerin gösterdiği adres uzaklığına göre hareket ederek sizlerin işlerinizin daha hızlı bir şekilde yürümesini sağlarlar. Ekiplerimiz gittikleri adreste kişiyi ya da adresi bulamaz islere bunu derhal islere geri bildirir ve adres güncellemesi yapmanızı isterler.

Esenyurt Moto Kurye daha kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket ederek eksiklerini tamamlamak üzere çalışırlar. Sizlere sunduğumuz hizmetler arsında özel bir ücrete tabi olan Uçak Kurye de mevcuttur.

Diğer hizmetlerimiz ise doya taşımacılığı, kart dağıtımı, gazete dağıtımı, özel günler için hazırlanmış olan tüm davetiyeler, özel okulların davetiyeleri, bankaların fatura ve ekstre bilgiler dağıtımı ve diğerlerini sayabiliriz. İsteyen müşterilerimiz için 7/24 saat açık olan şirketimiz sizlerden gelen her türlü belge ve evrakı en hızlı bir şekilde yerine teslim etmek için hazır beklerler.

Sizler isterseniz bizleri dağıtım takip sistemi ile bizleri takip edebilir belgelerinizin ne kadar güvenli bir ortamda yerine ulaştırıldığına bakabilirsiniz.

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Kurye sizlerden aldığımız her türlü dökümleri imza karşılığı alıp müşterinize imza karşılığı teslim ederiz.Sizlerin değerli vakti gene sizlere kalır. Sizler bizlere emanet ettiğiniz belgeleri hiç düşünmeden hareket edersiniz. Biz sizlerin zamanınızı kazanca çevirmeniz için aralıksız çalışma içerisindeyiz.

Günümüzde zamanın ne kadar değerli olduğunu bildiğimizde her hizmetimizde size zaman kazandırmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Her geçen gün büyüyen mega kentimiz İstanbul’da insanlarımızın en çok zaman kaybını malum ulaşım için trafikte olduğu herkesçe malum olan acı bir gerçektir.

Bir noktadan diğerine gitmeniz saatlerinizi almakta ve hatta gideceğiniz yer biraz uzakta ise ve gidip dönmenizde gerekiyorsa kısıtlı olan çalışa saatleriniz bile yetmeyebilir. Bizde bu kaybedeceğiniz zamanınızı size geri kazandırmak adına sizin adınıza bu gönderilerinizi yapmaktayız. Trafik sorunu bizim içinde var olacağından büyük bir hizmetimizi Moto Kurye arkadaşlarımız yapmaktadır.

İstanbul Kurye hizmetlerimizde aralarında sınıflandırılmıştır. Aciliyetine göre Hızlı Kurye, Acil Kurye gibi ayıran özellikleri ise hizmet süreleri ve ücretlendirmeleridir. Detaylı bilgiyi Esenyurt Moto Kurye çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Esenyurt Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top