Fatih Moto Kurye

fatih kuryeFatih Moto Kurye

    Fatih Moto Kurye olarak hedefimiz aldığımız gönderiyi en hızlı bir şekilde yerine ulaştırmaktır. Eğitimli Kurye ekibimiz ile sizlerden aldığımız belgeyi en çabuk yerine ulaştırırız. Sizler ne kadar önemli olduğunu bilincinde olan, sizlere hizmeti ulaştırmak için kurulmuş bir Moto Kurye firmasıyız. Firmamızda görev yapan tüm ekip arkadaşlarımız özel birer eğitimden geçirildikten sonra sizlere hizmet etmek için göreve çıkan bir ekiptir. İstanbul un karmaşası içersinde yönlerini çok iyi tayın ederler. Trafiğe yakalanmadan sizlerin özel evraklarınızı en kısa zaman içerisinde yerlerine ulaştıran bir ekiptir.

  Sizler sayesinde her gecen gün hizmet anlayışımızı daha ileriye taşıyoruz. Sizlere yaptığımız hizmetler arasında her türlü belge taşımacılığı, davetiye dağıtmak, promosyon dağıtımı, fatura bilgileri dağıtımı, özel günlerde yılbaşlarında hazırladığınız davetiyenin dağıtım ve diğer dağıtım şekleri yer almaktadır. Özel bir ücret karşılığı ise Gece  Kurye ve Acil Kurye hizmetimiz sizlere 7/24 saat hizmet vermektedir. Sizlerin acil olarak istediğiniz ilaç, belgelerinizi hemen anıda yerine getirmektedir. Fatih Moto Kurye olarak yeni kurduğumuz dağıtım takip sisteminden bizleri takip edebilir kargonuzun en son halini sorgulayabilirsiniz.

  Fatih Kurye

  Evraklarınızı teslim alan tecrübeli elamanlarımız belirdiğiniz adrese evrakınızı teslim eder. Teslimatı yine imza karşılığı teslim eder ve adres sorgulaması yapar. Kargonuz için özel hazırladığımız raporunuzu sizlere ister e- posta yolu ile isterseniz adrese teslim etmek yolu ile sizleri bilgilendiririz. Fatih Motorlu Kurye sizlere hizmeti kendine ilke edinmiş köklü bir firmadır.

  Fatih ilçemiz son düzenlemelerden sonra daha geniş bir alana yayılmıştır. İçerisinde bir çok semtimizi almış olduğundan başlık olarak Fatih Motor Kurye denilse de alt başlık olarak bir çok semtimizi saymamız gerekmektedir. Çapa Kurye, Eminönü Kurye, Unkapanı Kurye, Tahtakale Kurye gibi semtleri içermektedir. Fatih ilçemiz İstanbul da geniş yer tutmakta olduğundan bizim için önemli bir bölgemizdir. Bizler bu bölgedeki tüm gereksinimlerinizi karşılamak için geniş bir çalışma ağı kurarak sizlere çeşitli çözümler getirmekteyiz ve bu çabalarımız sonunda ortaya çıkan hizmet kalitemiz ve yaygın ağımızdan sizlerin memnuniyetini kazanmanın haklı gururunu sizin sayenizde yaşamaktayız. Çalışmalarımız asla bu kadarı ile kısıtlı kalmayacaktır, sizler için çalışmaya kesintisiz olarak devam etmekteyiz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Fatih Acil Kurye
Fatih Akşam Kurye
Fatih Arabalı Kurye
Fatih Ekonomik Kurye
Fatih Expres Kurye
Fatih Gece Kurye
Fatih Hızlı Kurye
Fatih İlaç Kurye
Fatih Motor Kurye
Fatih Motorlu Kurye
Fatih Nöbetçi Kurye
Fatih Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]