Fatih Moto Kurye

Fatih Moto Kurye

Fatih Moto Kurye olarak hedefimiz aldığımız gönderiyi en hızlı bir şekilde yerine ulaştırmaktır. Eğitimli Kurye ekibimiz ile sizlerden aldığımız belgeyi en çabuk yerine ulaştırırız. Sizler ne kadar önemli olduğunu bilincinde olan, sizlere hizmeti ulaştırmak için kurulmuş bir Moto Kurye firmasıyız.

Firmamızda görev yapan tüm ekip arkadaşlarımız özel birer eğitimden geçirildikten sonra sizlere hizmet etmek için göreve çıkan bir ekiptir. İstanbul un karmaşası içersinde yönlerini çok iyi tayın ederler. Trafiğe yakalanmadan sizlerin özel evraklarınızı en kısa zaman içerisinde yerlerine ulaştıran bir ekiptir.

Sizler sayesinde her gecen gün hizmet anlayışımızı daha ileriye taşıyoruz. Sizlere yaptığımız hizmetler arasında her türlü belge taşımacılığı, davetiye dağıtmak, promosyon dağıtımı, fatura bilgileri dağıtımı, özel günlerde yıl başlarında hazırladığınız davetiyenin dağıtım ve diğer dağıtım şekileri yer almaktadır.

Özel bir ücret karşılığı ise Gece  Kurye, Acil Kurye hizmetimiz sizlere 7/24 saat hizmet vermektedir. Sizlerin acil olarak istediğiniz ilaç, belgelerinizi hemen anıda yerine getirmektedir. Fatih Moto Kurye olarak yeni kurduğumuz dağıtım takip sisteminden bizleri takip edebilir kargonuzun en son halini sorgulayabilirsiniz.

Fatih Moto Kurye

Evraklarınızı teslim alan tecrübeli elamanlarımız belirtdiğiniz adrese evrakınızı teslim eder. Teslimatı yine imza karşılığı teslim eder ve adres sorgulaması yapar. Kargonuz için özel hazırladığımız raporunuzu sizlere ister e-posta yolu ile isterseniz adrese teslim etmek yolu ile sizleri bilgilendiririz.

Fatih Kurye sizlere hizmeti kendine ilke edinmiş köklü bir firmadır. Fatih ilçemiz son düzenlemelerden sonra daha geniş bir alana yayılmıştır. İçerisinde bir çok semtimizi almış olduğundan başlık olarak Fatih Motor Kurye denilse de alt başlık olarak bir çok semtimizi saymamız gerekmektedir.

Çapa Kurye, Eminönü Kurye, Unkapanı Kurye, Tahtakale Kurye gibi semtleri içermektedir. Fatih ilçemiz İstanbul da geniş yer tutmakta olduğundan bizim için önemli bir bölgemizdir. Bizler bu bölgedeki tüm gereksinimlerinizi karşılamak için geniş bir çalışma ağı kurarak sizlere çeşitli çözümler getirmekteyiz.

Bu çabalarımız sonunda ortaya çıkan hizmet kalitemiz ve yaygın ağımızdan sizlerin memnuniyetini kazanmanın haklı gururunu sizin sayenizde yaşamaktayız. Çalışmalarımız asla bu kadarı ile kısıtlı kalmayacaktır, Fatih Moto Kurye sizler için çalışmaya kesintisiz olarak devam etmektedir.

Fatih Moto Kurye
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top