Göktürk Moto Kurye

gokturk kuryeGöktürk Moto Kurye

  Göktürk Moto Kurye hizmeti yoğun iş zamanlarında evrak ve ya dosyalarını yetiştiremeyen iş yerlerinin zamanlarından tasarruf etmesini sağlayan bir Motorlu Kurye hizmetidir. Göktürk Motor Kurye ile vereceğiniz siparişten hemen sonra adrese ulaşır. Gönderiyi aldıktan sonra, en kısa sürede teslim edileceği adrese teslim ederek Kurye hizmetini tamamlar. İşin teslim edildiğine dair kişiye bilgi verilerek hizmet tamamlanır. Böylelikle Moto Kurye görevini tamamlamış olur. Karşılıklı güven için her zaman yer ve saat bildirerek işlem yapılması zorunludur.

Evrakınızın normal gönderi süresinden daha hızlı ulaştırılması için Expres Kurye, sadece şirketinizin gönderisini teslim etmek için yola çıkar. Başka hiç bir adrese uğramadan güvenli bir şekilde zamanında ulaştırır. Göktürk Motorlu Kurye sizin gönderinizi yerine ulaştırdıktan sonra başka iş alabilir. Hiçbir zaman sizin işiniz varken başka bir iş alamaz. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde Hızlı Kurye tarafından alınır ve yerine ulaştırılır.

 Göktürk Kurye

   Özel günleriniz için de Acil Kurye çözümleri bulunmaktadır. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel Motor Kurye ihtiyacınız olursa her zaman hizmetinizdedir. Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel sürprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir. Göktürk Moto Kurye gerek şehir içi gerekse şehir dışına Arabalı Kurye veya Uçak Kurye hizmeti gibi seçeneklerde hizmet vererek müşterilerinin sınır tanımadan özel eşyalarının ulaşımından da sorumludur.

 Burada saymış olduğumuz hizmetlerin haricinde mesai saatleri dışındaki gönderimleriniz için Gece Kurye hizmetimizden faydalanma olasılığınız mümkündür.  Acil olarak temin etme gereksiniminiz olan ilaçlarınızda İlaç Kurye hizmetimiz mevcuttur. Bizim hedefimiz sizlerin memnuniyeti olduğundan sizin arzu ve talepleriniz doğrultunuzda hizmet alanımızı genişletmekte kararlıyız. Siz isteyin biz sunalım. 

  Mbmavrupakurye size günün her saatinde İstanbul’un her yerine gönderileriniz için hızlı güvenli kaliteli hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır. Bize mutluluğu yaşattığınız için sizlere teşekkürü borç bilir. Bizlerden almış olduğunuz her hizmetin güvenle teslimatı yapıldığını bilmenin mutluluğu yaşatarak sizlere olan borcunu bir nebzede olsa ödeyebilmek için kendi standartları ile sürekli yarışarak kalite sınırları genişletmeye her daim dikkatle odaklanarak çalışmalarını sürdürmektedir, her şey sizlerin memnuniyetiniz içinsemtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Göktürk Acil Kurye
Göktürk Akşam Kurye
Göktürk Arabalı Kurye
Göktürk Ekonomik Kurye
Göktürk Expres Kurye
Göktürk Gece Kurye
Göktürk Hızlı Kurye
Göktürk İlaç Kurye
Göktürk Motor Kurye
Göktürk Motorlu Kurye
Göktürk Nöbetçi Kurye
Göktürk Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]