Habibler Moto Kurye

Habibler Moto Kurye

Habibler Moto Kurye tüm gönderilerinizde size hizmet etmek için kurulmuştur. Firmamız uzun yılların tecrübesi ile sizlerin her gönderinize çözüm getirme adına çeşitli Kurye hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizi sizlerin ihtiyaçlarınıza göre belirlemekteyiz. Firmamız her alanda müşteri odaklı çalışmaktadır. Sizleri istek ve önerilerinize göre hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Habibler Moto Kurye sizlere Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye olarak hizmet sunarak gönderileriniz zamanında adresine ulaştırmaktadır. Habibler Hızlı Kurye hizmetleri trafik hengamesinden kurtuluşunuzdur. Moto Kurye hizmetimiz ile zamanınızı kazanca çevirebilirsiniz. Bize ulaştığınızda size sunacağımız hizmet ile gönderileriniz masadan masaya taşınmaktadır. Teslimat hizmeti gerçekleştiğinde sizlere bilgi verilmektedir.

Hizmetlerimiz gönderinizin durumuna göre çeşitli şekilde gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz Acil Kurye hizmeti talep ederek gönderilerinizi iki saat içinde adresine gönderebilirsiniz. Dilerseniz de dört saat içinde teslimatı gerçekleşmesi için normal Kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Hizmetimizden 7/24 faydalanmanız mümkündür.

Mesai saatlerinden sonra bizden Gece Kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız İstanbul Kurye hizmeti sunan köklü bir firmadır. Habibler Acil Kurye firmamız MBMAVRUPAKURYE menşeli alt kuruluşumuzdur.

Habibler Kurye

Habibler Kurye tamamı uzman kadrodan oluşmaktadır. Gerek adres bilgileri gerekse zamanında adrese ulaşmakta tecrübeli ve yeterli bilgiye sahiptirler. Gönderilerinizin zamanında ve sorunsuz adresine ulaşması için bilgileri eksiksiz ve doğru beyan etmeniz gerekmektedir.

Tüm gönderilerinizde teslimat adresi ile alıcı telefonunu bildirmenizi önermekteyiz. Bu bilgileri vermeniz karşılaşabileceğimiz sorunları hızla çözümlememiz için yararlı olacaktır. Gönderileriniz sık aralıklarla ve düzenli oluyor ise abonemiz olmanızı şiddetle öneriyoruz.

Abonemiz olmak size bir çok kazançlar sağlamaktadır. Tüm gönderileriniz kayıt altına alınarak arşivlenir. Gönderilerinizi abonemiz olmaya müşterilerimizden daha uygun ücretlendirerek gerçekleştirebilirsiniz. Aboneliklerimiz çeşitli şekilde olunur.

Gönderi yoğunluğunuza göre nakit, pullu ve cari olarak sınıflandırılır. Nakit aboneler her gönderi hizmetinde ödeme yapmaktadır. Pullu abonelerimiz peşin olarak satın aldıkları pullar ile indirim kazanırlar. Cari müşterilerimiz belirlenen günlerde ödeme yapmaktadır.
Daha detaylı bilgi için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilir ve Habibler Kurye müşteri temsilcimiz ile irtibat kurabiliesiniz.
istanbul habibler acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]