Habibler Moto Kurye

habibler kuryeHabibler Moto Kurye

     Habibler Moto Kurye tüm gönderilerinizde size hizmet etmek için kurulmuştur. Firmamız uzun yılların tecrübesi ile sizlerin her gönderinize çözüm getirme adına çeşitli Kurye hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizi sizlerin ihtiyaçlarınıza göre belirlemekteyiz. Firmamız her alanda müşteri odaklı çalışmaktadır. Sizleri istek ve önerilerinize göre hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

    Habibler Kurye sizlere Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye olarak hizmet sunarak gönderileriniz zamanında adresine ulaştırmaktadır. Habibler Motorlu Kurye hizmetleri trafik hengamesinden kurtuluşunuzdur. Moto Kurye hizmetimiz ile zamanınızı kazanca çevirebilirsiniz. Bize ulaştığınızda size sunacağımız hizmet ile gönderileriniz masadan masaya taşınmaktadır. Teslimat hizmeti gerçekleştiğinde sizlere bilgi verilmektedir.

   Hizmetlerimiz gönderinizin durumuna göre çeşitli şekilde gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz Acil Kurye hizmeti talep ederek gönderilerinizi iki saat içinde adresine gönderebilirsiniz. Dilerseniz de dört saat içinde teslimatı gerçekleşmesi için normal Kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Hizmetimizden 7/24 faydalanmanız mümkündür. Mesai saatlerinden sonra bizden Gece Kurye hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız İstanbul Kurye hizmeti sunan köklü bir firmadır. Habibler Kurye firmamız MBMAVRUPAKURYE menşeli alt kuruluşumuzdur.

Habibler Kurye

  Habibler Moto Kurye tamamı uzman kadrodan oluşmaktadır. Gerek adres bilgileri gerekse zamanında adrese ulaşmakta tecrübeli ve yeterli bilgiye sahiptirler. Gönderilerinizin zamanında ve sorunsuz adresine ulaşması için bilgileri eksiksiz ve doğru beyan etmeniz gerekmektedir. Tüm gönderilerinizde teslimat adresi ile alıcı telefonunu bildirmenizi önermekteyiz. Bu bilgileri vermeniz karşılaşabileceğimiz sorunları hızla çözümlememiz için yararlı olacaktır.

  Gönderileriniz sık aralıklarla ve düzenli oluyor ise abonemiz olmanızı şiddetle öneriyoruz. Abonemiz olmak size bir çok kazançlar sağlamaktadır. Tüm gönderileriniz kayıt altına alınarak arşivlenir. Gönderilerinizi abonemiz olmaya müşterilerimizden daha uygun ücretlendirerek gerçekleştirebilirsiniz. Aboneliklerimiz çeşitli şekilde olunur. Gönderi yoğunluğunuza göre nakit, pullu ve cari olarak sınıflandırılır. Nakit aboneler her gönderi hizmetinde ödeme yapmaktadır. Pullu abonelerimiz peşin olarak satın aldıkları pullar ile indirim kazanırlar. Cari müşterilerimiz belirlenen günlerde ödeme yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için 05073184626 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Habibler Acil Kurye
Habibler Akşam Kurye
Habibler Arabalı Kurye
Habibler Ekonomik Kurye
Habibler Expres Kurye
Habibler Gece Kurye
Habibler Hızlı Kurye
Habibler İlaç Kurye
Habibler Motor Kurye
Habibler Motorlu Kurye
Habibler Nöbetçi Kurye
Habibler Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]