Kabataş Moto Kurye

Kabataş Moto Kurye

Kabataş Moto Kurye İstanbul’un en eski semtlerindendir. Kabataş erkek lisesi ile meşhurdur birçok ünlünün mezun olduğu bu okul birçok filmlerde de seçilen mekan olmuştur. Kurulduğu semtin adını alan firmamız Hızlı Kurye hizmeti sunmaktadır.

Kabataş  Moto Kurye bölgesine ve İstanbul geneline hızlı ve acil gönderimler için müşteri memnuniyeti baz alınarak Kurye hizmeti vermektedir.Verilen gönderileri gönül rahatlığı ile sorunsuz şekilde ulaştırma garantisi verir. Eğitimli Motorlu Kurye arkadaşlarımız, uzman kadrosu ile ekonomik taşımacılık hizmeti sunar.

Trafiğin yoğun olduğu Türkiye’nin en büyük şehrinde işleriniz aksamadan, zaman kaybı yaşamadan adresten alınan paketleri belirlediğiniz adrese güvenle ulaştırır. Şehir içi gönderimlerini haftanın yedi günü bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirketlerin yanı sıra bireylerin de kargolarını taşıyarak bir çok noktada iletimler sağlanır. Expres Kurye gönderim, Acil Kurye gönderim seçenekleri ile ayrıcalıklar yaşayabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışı adı altında sadece zamanlamada değil çalışan ekip kadromuzda da ilkeleri olan firmamız eleman seçimlerinde tecrübe, çeviklik, bilgili, güler yüzlü olmalı tercih edilen özellikler arasındadır. Nöbet sistemiyle istenilen her saatte hazır tutulan ekibimiz bulunmaktadır. Motorlara sığmayan büyük koli tarzındaki gönderilecek olan kargo bünyemizdeki Arabalı Kurye ile alınarak teslimat adresine iletilir.

Kabataş Kurye

Kabataş Kurye ile yapacağınız iletimler de hiç bir şekilde gözünüzü arkada bırakmaz.Teslimatlar müşterilere telefon yada internet aracılığı ile bilgi verilerek takip etmelerine olanak sağlar. Bu hem güven hem de işe duyulan ciddiyetin bir göstergesidir. Bütçenizi sarsmadan kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş, istediğiniz gönderileri güven altında taşıma hizmeti sunar.

Firmamız kurumsal çalışan geçmişi temiz olan bir İstanbul Kurye firmasıdır. Kabataş semtimiz bir çok bölge için geçiş noktasıdır. Bu özelliği ile tüm firmalar için önem arz etmektedir. Bunun bilincinde olan firmamızda bura için özel bir ekip görevlendirmiştir. Bizden her hangi bir hizmeti almak istediğinizde bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kabataş Kurye hizmetini tercihinizden sonrasında arkanıza yaslanarak rahatınıza bakmanız yeterli olacaktır. Firmamız aldığı tüm görevleri disiplinli hızlı ve iş ahlakı çerçevesinde bitirir. Hizmet kalitemiz gayet yüksek olduğundan bize teslim ettiğiniz her gönderiniz zamanında adresine ulaşır. Görev bitiminde sizlere bilgi verilir.
istanbul kabataş acil moto kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]