Kartal Moto Kurye

kartal kuryeKartal Moto Kurye

  Kartal Moto Kurye olarak kendimizi sizlere hizmet etmeyi hedef haline getirmiş bir Motorlu Kurye firması olarak kadromuzda en seçkin en kaliteli elamanlar ile Moto Kurye hizmeti veriyoruz. Kartal Motor Kurye adı altında sizlerin tüm gönderilerini tam zamanında usta eğitimli Kurye elamanlarımız ile İstanbul trafiğinden hızla kaçarak yerlerine ulaştırıyoruz.  Sizler göndereceğiniz adresin yakınlık ya da uzaklık derecesine göre karar verebilirsiniz. Bizlerden talep edeceğiniz elamanlarımız hemen sizlerin dökümlerinizi sizlerden kapı teslimi imza karşılığı alırlar ve yine imza karşılığı sizin belirlediğiniz adrese teslim ederler.

  Kartal Motorlu Kurye bizleri isterseniz bilgisayarınızdan takip edebilir kargonuzun en son halinin raporunu bizlerden isteyebilesiniz. Bizlerden isterseniz Arabalı Kurye isterseniz Motor Kurye ya da Yaya Kurye hizmetlerinden faydalanabilirisiniz. Acil Kurye ekibimiz sizlerin her zaman yanında olup en hızlı bir şekilde adında anlaşıldığı gibi harekete ederek sizlerin en değerli evraklarınızı yerlerine sorunsuz teslim ederler. Bizler sizlerin kargolarını teslim ettikten sonra bu kargo adına hemen bir rapor düzenler ve sizlere adres teslimi ya da e- posta aracılığı ile yollarız. Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında gazete dağıtımı, dergi dağıtımı, fatura bilgileri dağıtımı, davetiye dağıtımı, özel promosyonların dağıtımı. Özel günler için hazırlanmış tebrik kartları, banka bilgileri ve fatura dökümleri vardır.

Kartal Kurye

   Kartal Moto Kurye olarak sizin zamanınızın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyor ve anlıyoruz. Bizlerde bu değerli zamanın sizlere kalması için elimizden geleninin en kalitelerini yapma çabası içersindeyiz. Zaman önemli sermaye olduğundan herkes için çok değerlidir. Biz sizlere bu değerli ve önemli varlığınızı hediye etmek uğruna çok fazla çaba göstermekteyiz. Herkes tarafından bilinen gerçek İstanbul trafiğinde haddinden fazla zaman kaybedilmektedir. Biz İstanbul Kurye olarak sizlerin kaybedeceğiniz zamanı sizlere geri kazandırmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Tamamı uzman kadromuz 7/24 emrinizdedir. Bundan dolayı bizleri gecede arayarak Gece Kurye hizmeti talep etmeniz mümkündür. Gece hizmet veren birimimizin tüm siparişleri özel olduğundan kayıtlar Hızlı Kurye olarak sipariş alınır. Bundan dolayı gerek teslim alımı gerek teslimatı hızlı yapılır ve bu şekilde ücretlendirilir.semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Kartal Acil Kurye
Kartal Akşam Kurye
Kartal Arabalı Kurye
Kartal Ekonomik Kurye
Kartal Expres Kurye
Kartal Gece Kurye
Kartal Hızlı Kurye
Kartal İlaç Kurye
Kartal Motor Kurye
Kartal Motorlu Kurye
Kartal Nöbetçi Kurye
Kartal Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]