Kumkapı Moto Kurye

Kumkapı Moto Kurye

Kumkapı Moto Kurye uzun yıllardır İstanbul Kurye hizmeti sunan MBMAVRUPAKURYE firmamızın sizler için hayata geçirdiği yenilikçi bir projesidir. Sizlerin her ihtiyacınıza uygun Kurye hizmetini sunmayı ilke edindik.

Yıllardır sunmuş olduğumuz hizmet kalitemiz müşterilerimiz tarafından tescillenmiştir. Biz adımızla bütünleşen kalitemizi mega kentimizin her noktasına taşımayı asli vazifemiz olarak kabul ettik.

Kumkapı Moto Kurye müşteri odaklı çalışmakta ve tüm yeniliklere ve görüşlere açık olarak hizmet sunmaktadır. Bünyemizde çalışmakta olan kemikleşmiş 23 tane uzman Motorlu Kurye elemanımız ve 4 tane Arabalı Kurye elemanımızla kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında yer alan Gece Kurye ile mesai saatleri sonrası içinde Moto Kurye talep edebilirsiniz. Açılış ve özel günlerinizde davetiyelerinizi Toplu Dağıtım birimimizin katkıları ile adreslerine ulaştırabilirsiniz.

Kumkapı Motorlu Kurye sizlere sayılamayacak kadar çok hizmet çeşitliliği ile çözümler sunmaktadır. Biz sizin zamanınızın ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Bunun için sizlerin zamanını kazanca çevirmek adına hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Normal gönderileriniz hava koşullarına göre ve mesafeye göre kayıt bırakmanız ile başlayan zamandan itibaren dört veya beş saat içinde adresine ulaştırılmaktadır. Şayet tercihiniz Hızlı Kurye olursa süre yarı yarıya düşer. Verilen süreler en uç nokta olup daha erken teslim edilmiş olmaları daha kuvvetli bir ihtimaldir.

Kumkapı Moto Kurye

Kumkapı Kurye firmamız hizmet sunarken tüm müşterilerimizin işlerini benimser ve özel işi gibi çözümler. Tüm gönderilerinizi zamanında ve sağlıklı olarak adresine ulaştırmak için tüm çaba ve kabiliyetini sergiler. Bu hizmetin hızlı işlemesi için sizlere düşen ise teslimat adreslerini eksiksiz ve doğru olarak beyan etmeniz olacaktır. Ne kadar eksizsiz ve doğru bilgi verirseniz gönderiniz okadar hızlı ve güvenli taşınır. Gerek iç gerekse dış personelimiz alanında uzman bireylerdir. Sizlere en kaliteli ve kaliteli hizmeti sunmak için sürekli kendilerini geliştirme aşamasındadırlar.

Bunun yanında teslim adresinde muhatap olunacak kişinin adı, soyadı ve telefon numarası mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Bu bilgiler verildiğinde karşılaşacağımız sorunlarda bire bir alıcı ile irtibat kurarak çözüme ulaştırırız. Kumkapı Moto Kurye sizler için en yakın çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

  kumkapı moto kurye iletişim
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 5]
Scroll to Top