Kurtköy Moto Kurye

kurtkoy kuryeKurtköy Moto Kurye

      Kurtköy Moto Kurye  hızla büyüyen iş dünyasında ulaşım ve ulaştırmadır. Firmamız sizlere Uçak KuryeMoto KuryeAcil KuryeHızlı KuryeGece KuryeArabalı Kurye seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük şehirlerinden olup artan nüfus yoğun trafik firmaların ulaştırması gereken evrak broşür gibi envanterleri taşımalarında çözüm sunmaktadır.                              

   Kurtköy Motorlu Kurye  bu bölgede ve İstanbul genelinde normal veya acil ulaşması gereken evrakları teslim etme hizmeti vermektedir. Toplu Dağıtım uygulaması ile gazete, dergi vs uygulamalarda sorunsuz ve kesin iletiler sağlar. Talebe göre tahsisli müşterilerine sunulmakta teknoloji getirisini deneyimli ve en son gelişmiş ekipmanlarla entegre ederek sorunları minimuma indirmiştir. Firmamızda kaliteli ulaşımlarla sizlerinde beğenisini gün geçtikçe arttırmaktadır.

      Motor Kurye son dönemlerde yaygınlaşan bir sektör haline gelmiştir. Bu firmalar arasında  hızla büyüyerek farklılığımızı firmalara ve halka göstermiş olmamız gurur vericidir. Şirketleşme yolunda hızlı ve sağlam adımlarla ilerleyerek farklı bölgelerde şubelerle yaygınlaşmaktadır.            

Kurtköy Moto Kurye

    Kurtköy Moto Kurye zamanında adrese teslimatlarla sektöründe liderliğe oynayan firma olmuştur. Her geçen müşteri portföyünü arttırarak vermiş olduğu hizmet kendi reklamını kendisi yapmıştır. Adresten alınıp paketleme, poşetleme ve etiketleme gibi bölümlerimiz de set edilerek profesyonel bilinçle istenilen adrese teslim edilmektedir. Çağrı merkezimizi arayan müşterilerin adres bilgileri alınarak en yakın birim yönlendirmek kaydı ile hızlı bir şekilde gönderiyi alınır. Tüm aşamalar telefon veya mail yoluyla bilgilendirilir.

Kurtköy yeni gelişen bir bölgedir. Her ne kadar  sanayi ve iş yeri olsa da yeni yapılanmalar ile yerleşim yeri olmaya başlamıştır. Bölgeye otobandan ulaşım daha kolaydır. Semtte her geçen gün yükselen binalar talep görmektedir. Yeni gelişen bir semt olduğundan yapılanma da düzenli olmaktadır. Şehir merkezine uzak olduğundan sakin yaşam isteyenler için kaçırılmaz fırsattır. Ulaşım zor gibi görünse de aksine şehir merkezinden daha kolaydır. 

  Gün içerisin de yoğun olmasa da bu bölgeden Kurye hizmetine yoğun taleb gelmektedir. Bunu değerlendiren firmamız sizler için bu bölge için hizmet sunmayı uygun görmüştür. Tüm hizmet beklentileriniz için bizi aramanız ve kayıt vermeniz yeterlidir.  semtler

                              SEMTLER

  Hizmet verdiğimiz Semtler aşağıda listelediğimiz gibidir. Firmamız İstanbul genelinde Kurye adına her türlü taşımacılık hizmetini üstlenmiş ve en kaliteli şekilde sunmanın gururu ve mutluluğu ile hızla büyümeye devam etmektedir. Bizler MBMAVRUPAKURYE olarak İstanbul mega kentin her noktasına ve tüm firma, kuruluş, ofis,      dükkan, holding ve bireylerine aynı şekilde hızlı güvenli ve kaliteli motorlu kurye hizmeti sunmakta olan köklü                ve öncü bir firma olmaktan dolayı sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunma zorunluluğu anlayışı ile günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

İstanbul Kurye Bölgelerimiz

iletisim

Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

Kurtköy Acil Kurye
Kurtköy Akşam Kurye
Kurtköy Arabalı Kurye
Kurtköy Ekonomik Kurye
Kurtköy Expres Kurye
Kurtköy Gece Kurye
Kurtköy Hızlı Kurye
Kurtköy İlaç Kurye
Kurtköy Motor Kurye
Kurtköy Motorlu Kurye
Kurtköy Nöbetçi Kurye
Kurtköy Uçak Kurye

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]